Şov var yeğen şov. Dünkü üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Kocaeli kurgumun tutması bazı kesimleri rahatsız etti. TJK Reisi gece uyuyamadı, Urfalı köy ağalarını acile kaldırdılar. Her ne kadar TJK Reisi, müthiş bankom Babaros'un yarıştan çıkartılması emrini vermiş olsa da Karşıyakalı Cemo yeğenimin bana " Dayı'm dert etme, orada AGF gelecek." dediği söylentileri doğrudur. 

Bugün de İstanbul'da Süpürgeci Sülo yeğenimden bütün bombaları, bankoları öğrendim. Ama önce sana diyeceklerim var yeğenim. Kulağını iyi aç, beni iyi dinle. Aldığım istihbarata göre, sitedeki yeğenlerimden Hasan Kurumuş, yokluğumda senin cebindeki gaymeleri kuruttuğu yetmezmiş gibi, şimdi de bana özenip bomba bankolar veriyormuş. Kocaeli'de ben resital yaparken yine bomba banko verip yatmış. Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum Hasan Kurumuş yeğen. Benim adım sürpriz, soyadım banko, haberin ola. Ben bu işin ihtisasını ahırda yaptım, Türkiye'nin her yerindeki seyis yeğenlerim sayesinde kurduğum istihbarat teşkilatımın bileğini kimse bükemez, bu böyle biline.

Sana ilk yarışında verdiğim müthiş bombam Bana Müsaade'yi hatırla yeğen. Süpürgeci Sülo yeğenimden boş at çıkmaz. İzle, gör, sonra da gücümün farkına var. Bugün olmazsa yarın cebini şişirecek. Özgürlüğüm en değer verdiğim özelliğimdir. Kuşlar gibi hür yaşamayı severim. Ondan da sana Hürat bankomu veriyorum. Gökhan Kocakaya yeğenimin bindiği Yellow Legend bankomla resital peşindeyim. Süpürgeci yeğenim dedi ki Dayı banko yaz, kahveni yudumla. Gözlerinden öperim Sülo yeğen. 

Her sabah kalktığımda Hafiye Müge'yi izliyorum. Memleket kan gölüne dönmüş yeğen. Herkes birbirini öldürüyor. En çok da kadınlar öldürülüyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. Kadınlar en zayıf noktamdır. Bugüne kadar 12653 kişiyi indirdim ama içlerinde hiç kadın yoktu. Benim gibi delikanlı, cömert, centilmen, kalender birinin bir kadına el kaldırması söz konusu olamaz. Sen sen ol, hiçbir kadına vurma, vurana vur. Arkanda ben varım yeğenim.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

FOTO FİNİŞ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

6.4.1.3.7
5.4.1.7.8.6.3.2
3 HÜRAT // 4
4 YELLOW LEGEND BANKO
3.9.6 // 10.1.2
1.6.7.3.2

42 TL // 168 TL

2. ALTILI

4 YELLOW LEGEND BANKO
3.9.6 // 10.1.2
1.6.7.3.2
4.2.1
5.8.1.3
3.4.1.6.8.7

75.6 TL // 151.2 TL

HASAN KURTULUŞ'UN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ