KEPHISSOS

Ankara'da bir uzun, bir kısa derken son koşusundan bu yana sekiz çalışma yaptı. 1000'i 1.02 - 1.03, 600'ü 36, 800'ü 50 derecelerini çıkardı. Saadettin kardeşim çok uzun zaman sonra geldi, Kephissos'a bindi. En son beraber açık yarışa girip dağılmışlardı. Ankara'da çoğu zaman kapıştığı atlar da bu grupla ya denkti ya da bu gruptan iyiydi. O da kısa süre dinlendirildikten sonra çıkacağı bu yarışta ilk çarpıyı benden almayı hak ediyor.

NEXIA

İstanbul'daki üç yarıştan sonra Kocaeli'nin yolunu tuttu. Seddifi'nin, Başkan Nexia'nın kardeşi. Pist de, mesafe de tam istediği gibi. İki aydır koşmuyor, İstanbul iç pistte Eylül ayında peş peşe galoplarıyla kendine geldi. Mertcan Çelik kardeşimin de iyi idaresiyle flaş bir geri dönüş yapabilecek durumda.

HIBISCUS

Ankara, Adana, Kocaeli... İl il gezdi. En sonunda kendini buldu. Son koşusunda düzlüğe çıkılırken korkutsa da, panik yok, deyip kalan metreleri çok rahat koştu, kazandı. Kadir Tokaçoğlu kardeşimin bugün de biniyor olması güven veriyor. Koşudaki rakipleri belli. Yazılacak birkaç at var. Ama içlerinde de en iyi koşup kazanan, en iyi derece çıkaran Hibiscus. Kaliteli, işin ehli ellerde hazırlanması da cabası. Bugün bir kere daha buradan birincilik çıkarır.

PEKÖZ-ATARDAMAR

Grubun iki panteri. Öbür atlara göre kiloları var ama ona göre de kaliteleri var. Peköz'ün peş peşe gelen yarışları onu yordu, tüketti. Üç haftaya yakın dinlenmiş haliyle bu grupta farkını ortaya koyar. Atardamar deseniz en son Ankara'da koştu, güle oynaya kazandı. Geçtiği atlar öyle aman aman değildi ama yine de genel olarak bakılınca yem kenteri yaptığı söylenebilir. İkisini yazan, keyifli bir yarış izler.

FOTO FİNİŞ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

9.5.6.4.2
7.12.13.1.9.6
4.3.5.8.12
4 HIBISCUS BANKO
1.6.3
1.2 // 4.3.8

63 TL // 157.5 TL