TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

19 Ocak Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

19 Ocak Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri


11 ARALIK HASAN KURTULUŞ İSTANBUL TAHMİNLERİ


YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ


BİRKAÇ SANİYE BEKLEYİNİZ

SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ


AŞAĞIDAKİ ESKİ TAHMİNDİR


Aslında bugün İzmir tahmini paylaşmayacaktım ama Foto Finiş kardeşimin sürpriz bankosuna bakayım derken yorumlarına da bir göz attım. Yeşil Yol yarışının mesafesini yanlış görmüş. Uyardım, düzeltti. Rakip yazdığı atlar uzunda da koşar. O yüzden bence sıkıntılı bir durum yok. Zaten bankosu ilk ayakta. O kazanır da yatarsa eline sağlık, der, teşekkür eder, geçeriz. 

Benim de bugün takip ettiğim birkaç at koşuyor. Üçüncü ayaktaki Dorukurt mesela. Tam kumcu. Mahzunkral'ın kardeşi. Bursa'daki son yarışında agfde üçüncü sıradaydı. Bugün oranı çok düşük. Orada mesela bir at daha var. Atlı Savaşçı. Annesi kimlerle kardeş kimlerle. Uçan, Uçanbey, Silah, Kocabey, Uçankral... Say say bitmez. Karacaların İzmir'deki ters yarışlarını hepimiz biliyoruz. Bugün patlatırsa şaşırmam. Ama yine de Ankara'dan hazır gelen Toygu'yu kafadan yazalım.

Şirinlady yeniden kısa mesafeye çıkmış. Vallahi ben bu gruba baktığımda iki tane at görüyorum. Biri Şirinlady, öbürü de Çakırınkızı. İkisinin handikapı son yarışlarının hep uzunda olması. Ama Foto Finiş kardeşimin de söylediği gibi özellikle Şirinlady, bu mesafelerde de iyi koşuyor. Çakırın Kızı da orjinden koşar. 

Yeşil Yol, mesafeyi de grubu da bulmuş. Üstünde de en iyi aprantilerden Muhammed Mir Bilgin kardeşim var. Hem de şartlı 4 bulmuş. Yarış da hızlı gidecek. Affetmemesi lazım. 

Son ayak, Allah'a emanet bir koşu. Ben kapatıp rahat bir yarış izlemeyi hedefliyorum. Şans sizinle olsun. 

FOTO FİNİŞ'İN SÜRPRİZ BANKOLU İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

7.1.3.2 // 5.8
4.3.1
11.5.1.2.8.3
1.2
1 YEŞİL YOL BANKO
7.1.9.2.10.3 // 8.11.12.4

60.48 TL // 151.2 TL

YARIŞ SİTELERİNİN BELMONT AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Etiketler

Yorum Gönder