YANTAR

Öyle bir grup ki şu gelmez demek yürek ister. Mert Gökalp Arslan kardeşim de benim gözümde bugün bu gruptaki en şanslı ata binmiş. Üç dört yarış önce kazanırlarken Şenalp'i, Altınonur'u geçmişlerdi. En son yine birlikte koştular Prenses Derya, Berkuk arkası üçüncülüğü kaptı. Kumda çime göre daha iyi koşuyor. Sentetikte bir yarışı var. O da geçen sene. Tabelayı son anda bırakmıştı. Bugünkü grup kazanması için daha uygun göründü.

KING CHA CHA

King Cha Cha, Gazi koşar, diyorduk ama koşmadı. Orjin kuma yatkın, sentetikte de rahat rahat koşar. 15 gün önceden getirip sentetikte idmana soktular. 1000'i 1.01, 1200'ü 1.15 rahat son galobuyla da, işlem tamam, dedi. Bugün bunları geçmesi lazım. Geçemezse çarşı karışır, sürprizler zıplar. Biz de geniş oynayacaksak yanına rakiplerimizi yazıyoruz. Değilse zaten 30 liraya bu işi bitirmemiz lazım. 

LUMINESCENCE

Son yarışlarında bana, bu grupları da çıktığım gibi geçerim, dedi. Hele ki son yarışında yaptığı üçüncülükle, gözünü kırpmadan ilk beni yaz, diye mesajı gönderdi. Order Of The Rose'u, The Daughter Sun'ı geçen at, bu grubu da isterse harcar. Nestor'u filan zaten daha önce kısa vadede geçmişti. Bugün önde biraz rahat bırakırlarsa affetmez.

SARİDUZ

Varlıklı, Hilaleda, Tekkurşun, Günyeli... En son geçtikleri. Potoda da Mavi Bahar'a geçildi. O yarışından sonra bu kiloyla, bu gruba geçilecekse benim elimden bir şey gelmez. Halil Yolaçıcı kardeşim, Sariduz'la bütünleşti. Kaç yarıştır biniyor, huyunu suyunu öğrendi. Bu koşu için de o çalıştırdı. Düzlükte fırtına misali bütün rakiplerini geçip kazanması lazım. 

İSTANBUL YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TAYKUT

Bugün altılının ne vereceğini, ne vermeyeceğini Gökhan Kocakaya kardeşim belirleyecek gibi. İlk altılıda King Cha Cha, ikinci altılıda Taykut. İkisiyle de kazanırsa ikramiye çok düşer. İkisiyle de kaybederse arşa çıkar. Taykut ne zamandan beri yarış kovalıyor. Birkaç açık yarıştan vazgeçtiler. Hatta Batmanaslanı'nın kazandığı yarıştan da son anda çıkarınca Kocakaya kardeşime binecek at kalmamıştı. Ahmet de Akbulut'un diğer atı Batmanaslanı'na atlayıp kazanmıştı. Bu yarış için Bursa'da son olarak 1200'lük bir çalışma yaptı. 1000'i 1.08, 1200'ü 1.23 gibi sağlam da bir dereceyle oradan ayrılıp buraya geldi. En son kazandığı Babalar Günü koşusunda sağlam rakipleri geçmişti. Tekrarlamaya aday.

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.6.4.2.8.9
2.9.3.6.7.8
2.1.4
3 KING CHA CHA // 5.4.6.1
4.7.1.3
7 SARİDUZ BANKO

30.24 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

4.7.1.3
7 SARİDUZ BANKO
2.1.4.5.6
9 TAYKUT // 11.6.7
7.6.4.3.1
2.3.1.8.5.13

42 TL // 168 TL

YARIŞ SİTELERİNİN BELMONT AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ