HİLALEDA-SUBİKE

Hilaleda, yine form tuttu. Son yarışında zayıf atları geçti ama ondan bir önceki ikinciliğinde geçtiği atlar kısa vadeciler. Bugünkü rakipler de o iki grubun karışımı. Toparlanan bir Amankaya, iyi giden bir Sanay'ın yanında inbreeding orjinli Subike var. Subike son yarışını kazanırken üst gruplara hazırlanma yolunda gittiğini gösterdi. Bugün de vitesi bir üste atıp burada koşuyor. Gökhan Kocakaya kardeşim de böyle gruplarda kolay kolay at binmez. Biniyorsa kazanırı vardır. 

KIZIL TÜY

Aylarca ara verdikten sonra handikap atlarını beklendiği gibi kolay geçti. Bugün grup biraz daha zorlu ama Kızıl Tüy, zaten bu grupları ezip geçen bir at. Enjoy'u yine önüne katıp düzlükte yarışı kopartır. 

BELALI TUMBUL-ARİFÇO

Kumda, sentetikte iyi koşuyor. Kısada, uzunda iyi koşuyor. Herkes böyle bir ata sahip olmak ister. Demirperde yarışında yaptığı üçüncülükte de ondan önce Kocaeli'de kazandığı yarışta da çok beğendim. Kendini yeniden bulan Arifço'yla beraber bu grupta çok iş yapacakları kesin. 

FERİT BABA-AŞKARTAY

Ferit Yardımcı kardeşim bugün Elazığ'ı pas geçip kendi adını taşıyan kendi atlarına binmeye gelmiş. Daha ilk yarışında Kubilaybey gibi bir atla potoya girerken kendini belli etmişti. Ondan sonra Urfa'nın aprantisiyle İstanbul'da kazanarak farkını gösterdi. Bu defa Ferit kardeşim kendisi gelmiş. Aşkartay da merceğime takılanlardan. Kocaeli'de kazandığı koşudan beri ilk yarışını bekliyorum. O gün geçtiği atlar sonraki yarışlarında ya kazandılar ya da iyi koştular. Kumu daha iyi olsa da çimde bu grupta iş yapar.

QUEEN DERYA

İkinci olduğu yarışta öne akan birkaç rakibi olunca tempoyu yüksek tutmak zorunda kaldı. Bugün daha idareli gidebilirse bu yarışı söküp almasının önünde bir engel yok. İdmanında uçan Cançıkaran, Müslüm kardeşimin tercih yaparak bindiği Captain Marvel, kumda değişime uğramasını beklediğimiz Let Sin Rule da tetikte bekler.

NİĞBOLU

İki ayda yedinci yarışı. Bunlardan biri grup 1 koşu. Adı gibi savaş veriyor ama her defasında da kazanıyor ya da kazanıra giriyor. Biraz dinlendirilmesi gerektiği de ortada. Bugün kilosu düşük, mesafe de uzun olunca elimiz titremeden banko yazıyoruz. Bu yarışından sonra biraz dinlendirseler hiç fena olmaz. 

İNGİLTERE NOTTİNGHAM AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI 

2.6.5.1

2 KIZIL TÜY BANKO

4.3.6

8.1.2.3.5

2.1.6.8.5.4.7.3

10 QUEEN DERYA // 2.3.8

33.6 TL // 134.4 TL 

2. ALTILI 

8.1.2.3.5

2.1.6.8.5.4.7.3

10 QUEEN DERYA // 2.3

5 NİĞBOLU BANKO

4.3.5

11.8.6.2.1.9

50.4 TL // 151.2 TL

SERKAN YAŞAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ