ENVER - HAPPY TIME

Tazı Enver'le, sprinter Happy Time yan yana koşuyor. Enver yine o süratiyle yarışı bir çırpıda bitirmek isteyecek. Happy Time da bugün, kaba kumda ne kadar iyi koştuğunu gösterecek. İkisi de kötü koşarsa diğerlerine gün doğar. En önce de Sacred Zenyetta'yla Flamboyant'a.

EREN BİLGE

Uzunda başka koşuyor, kısada başka. Haziran'da 1700'de Başkaynak'ı geçti. Eylül'ün başında 1900'de Babaarif'in arkasına girip Gümüşkesen'i, Kafadar'ı, Altunsaray'ı ayırdı. Son koşusu yine kısadaydı,fena koşmadı, üçüncü oldu. Bugün tekrar uzunda koşuyor, kilosu da uygun. Danyal Kaya kardeşimle de iyi anlaştığını es geçmemek lazım. Bu birlikteliklerini birincilikle süslemenin zamanı geldi artık. 

YARIŞ SİTELERİNİN GULFSTREAM TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BEORNET

Uzun'daki son iki yarışı çok iyiydi. Son yarışında zaten sert grupla koştu. Ezilmedi, dördüncü oldu. Üç yarış önce de buradaki Persian Prince'e geçilmişti. Ama o günden bu yana çok yol katetti. Yani artık roller değişti. 

ASPURÇE

Anne Çela. Catch Money, Yantar, Cengaverim... Bunlar da kardeşleri. Hepsi de kaba kumda koşar, hem de iyi koşar. Aspurçe de kaba kuma çıktığı ilk yarışta kolay rakiplerini güle oynaya geçti. Sonraki koşusu Romanolur, Estigeçti, Berengül, Öncüpınar, Rengül gibi atların arasındaydı. Çıktı, üçüncü oldu. Kaba kuma varım, ben buradayım, dedi. Akın Sözen kardeşim bugün dördüncü ayakta Denizim'e binecekti. Deklare koşmaz olunca da elinde Differente, Aspurçe kaldı. Hazır gelmişken bir yarış kazanmadan da dönmez. 

SERKAN YAŞAR'IN GENİŞ YORUMLU KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

5.8.3.6.1.7
5 ERENBİLGE // 4.11
4.2.8.3.6
4.1.5.7.6.8
5.8.6.4
5 ASPURÇE BANKO

50.4 TL // 151.2 TL

GAZETELERİN KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ