YİĞİTBATUHAN

Tank mübarek tank. İnşallah Burhan Kılınç kardeşim çalışmalarını yaptırdığı atıyla bir hata yapmaz. Yapmazsa geçilmesi zor duruyor. Çok uzun zamandır çalışıyor. Kısa uzun işler tamam. Dereceler iyi. Eksik yok, kusur yok. Orjin desen uçuyor. Ben güvendim, inandım, banko yazdım. Gerisi nasip, gerisi kısmet. 

MANDALORIAN-POPULAR CITY

Mandalorian son koşusunda fark yaparken bir daha ki yarışı için de sinyalleri verdi. Formu aynen devam ediyor. Hışman kardeşimle de bir uyum yakalayacağından şüphe yok. Popular City, kalite orijinli iyi ahır bakımlı bir at. Daha istenilen seviyede, tercih edilen mesafede koşmadı. Koştukça ilerleyecek, koştukça kendine gelecek bir at. O da sağlıklı, formu yerinde, grup da normal seviyede. İkisinin arasına kim girer ya da biri girebilir mi göreceğiz. 

HEDEFİ GÖR-BAŞROL

HEDEFİ GÖR; çok inatçı, çok ısrarcı, dirençli, yetenekli bir at. Bu notu vermek için özellikle son yarışını izlemek lazım. Önde o tempoya girip canlı çıkmak, geriden gelenleri karşılamak zor iş. Bugün de neredeyse aynı yarış olacak. Bakalım bu defa direnebilecek mi? BAŞROL, ilk yarışında çimde kaliteli atları geçti. İkinci koşusu kumdaydı. Adım atmadı desek yeridir. Bugün yine çimde koşacak. Peki neden çimde daha iyi koştuğunu, kopacağını öne sürüyoruz? Tabii ki orjininden. Annesi Sunekpress; Mansure, Sonat gibi iyi annelerle kardeş. Aslında kumcu Bürkan'la da kardeş, baba da Özgünhan. Kumda koşması lazımdı. Ama işte bazen böyle oluyor. Benim gördüğüm kadarıyla çimde kuma göre çok daha iyi koşacak. Bugüne bakalım. Yarış hızlı gidecek. Hedefi Gör, Kalagay sürükleyecek. Diğerleri takip edecek. Bu yarışa gelmeden önce geçebileceği atlardan oluşan bir handikap koşudan silinen BAŞROL, bugün sürprizi yapabilir. 

DORU YİĞİT

Dede Seydo'yu, Gümbürgümbür'ü, Çelikkalkan'ı, Alptuğhan'ı, Işkınat'ı, Cibekoğlu'nu geçmiş bir at. Son koşusunda Lord'a geçildi ama o gün üç ay sonraki ilk yarışıydı. O gün Lord'a binen Mustafa kardeşim de bugün Doru Yiğit'i tercih etmiş. Görünen o ki Doru Yiğit, o yarışına göre çok iyi durumda. Bugünkü rakipleri de uygun. Yarış hızlı gideceğe de benziyor. İmzayı basabilir. 

İNGİLTERE WOLVERHAMPTON AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri 

8 YİĞİT BATUHAN BANKO

5.2.7.6.3.1.8.4

5.2 // 3.7. 6

7.1.6.3.2

5.1.6 // 4.2

7.4.5

50.4 TL // 168 TL 

SERKAN YAŞAR'IN HER AYAĞI GENİŞ YORUMLU ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ