Bugün İzmir için zor bir banko seçtim. Bir de favori konumunda alternatif tekim var. Şimdiden hepimize bol şans dilerim.

AL UQSUR: Arka arkaya kazandığı iki yarışla formunu bulduğunu da gösterdi. Özellikle son yarışında buna göre biraz sert rakipleri geçti ama o iki yarışında bu grupta söz alabilecek neredeyse bütün atları da gerisinde bıraktı. Safkan kısa ve orta mesafelerde geçen sene de başarılı yarışlar yaparak Write To Elli, Kara Mehmet, Ağa Dadaş, Gölcüklü, Oğlum Murat gibi atları geçmişti. Yakaladığı iyi formuyla bugün de önde iyi yer tutup son düzlükte rakiplerine üstünlük kurmasını bekliyorum.

JİNET: Yarış hem kısa vade 6 hem de dişilere ait olunca sürpriz aramayı daha doğru buluyorum. Danielas Daughter ve Run For The Sun, uzun mesafelerde iyi koşuyorlar. Run For The Sun'ın 1800 altı birinciliği yok. Danielas Daughter da sadece taylığında bir defa kısada kazandı. O da ilk yarışıydı. Sonrası hep uzun. Ancak Jinet, 1600'de ve 1400'de birincilikleri olan bir kısrak. Yarış hayatına başladığında ilk dört koşusunda binen ve iki defa kazanan Barış Kurdu'nun safkana bir buçuk yıl sonra yeniden binmesi de dikkat çekici. Bundan üç yarış önce İpekkız'a kaybedip Calliente'yi geçtiğinden beri de takibimde. Bugün de rakiplerinin kısa mesafe zaafiyetinden faydalanıp etkili bir yarış çıkartarak kazanmasını bekliyorum.

GAZETELERİN İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

2.1.3.6.8
4.6.12.5.11
2 AL UQSUR // 1.7
7 JİNET BANKO
3.4.7.5.2
10.1.3.9.11.13

52.5 TL // 157.5 TL