Bugünkü Ankara yarışlarında cazip bir bankoyla ikramiye arayacağız. Programın böyle bir tercihe de müsait olduğunu görüyorum. 

HİLAL SULTAN: Ankara'da iç pistte yaptığı 1000'i 1.04 rahat galoptaki görüntüsünü açıkçası çok beğendim. Ama daha çok dikkat çeken yönü orjini. Annesi Sorma; Duty Free, Matador Yaşar gibi atlarla anneden kardeş. Bu iki safkanın toplamda Erkek Tay Deneme (Duty Free), Sait Akson ve Gazi (Matador Yaşar) birincilikleri bulunuyor. Ayrıca Duty Free'nin 1400-1600 metre arasında üçü sentetikte yedi açık yarış birinciliği var. Bunlara ek olarak Torok gibi güçlü bir aygırın tayı olan Hilal Sultan'ın yarış hayatının ilk koşusundan birincilikle ayrılmasını bekliyorum. 

ANKARA KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ÖZBİLDEN: Geçen seneyi açık, grup, kısa vadeli yarışlarda aldığı iyi sonuçlarla kapatmıştı. Bu yılda toparlanması zaman aldı. Haziran ayında geri dönüş yapan safkan ancak Eylül'de kazanabildi. Onun öncesindeyse üç kez ikincilik yaptı. Son yarışına baktığımızda kumda Kadhan'ı geçtiğini, ondan önceki koşusundaysa Çakmakşah'tan on boy fark yedi. Bu yarışına 1000'i 1.11 çok rahat, 800'ü 57 çok rahat işleriyle hazırlanan safkanın idmanlarında, son koşusuna göre biraz daha iyi duruma ulaştığını görüyoruz. Birinci altılının en çok güvenilen atı olmasını bekliyorum. Bu yüzden geniş şablonda yıkarak eksik ya da kötü koşmasın bekleyeceğim. 

İNGİLTERE SALISBURY AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.5.2.6.4
5 HİLAL SULTAN BANKO
1.2.6.5.7
1 ÖZBİLDEN // 4.2.5
1.2.4.9
4.8.6.7.5

35 TL // 140 TL

SERKAN YAŞAR ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ