En Son!

6/recent/ticker-posts

03 Eylül Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

ROTASIZ SEYYAH//DIDONATO: Rotasız Seyyah, son koşusunda güçlü bir sprintle ikinciliğe girdi ama öndeki sert rakibi Jamala'yı geçmeyi başaramadı. Bugünkü koşu istediği derece süratlenmeyecek olsa da kalitesiyle bende favori. Didonato ise uzunda çok iyi koşan bir at. Kısada uzun süre sonra yarış görüp arkasından uzun mesafede nefes açtı. Bugün, o yarışlarından daha iyi koşmasını bekliyorum. Ağır kilolu atlara iyi binen apranti Enver Şimşek'le daha önce de yarış kazanmıştı.


ŞPİLDAT: Ankara pistini tanıyan ve seven bir safkan. Geçen sene burada Let Her Go, Aybars, İzbırakan gibi atları geçti. Bu senenin başında İstanbul'da peş peşe kazanırken Baldemar gibi bir rakibini geride bıraktı. Son koşusu ise uzunca bir ara sonrasıydı. O gün Baldemar, Uludaz, Makambo arkasından üçüncü olduğunda da çok iyi koştu. Bugün kilosu ağır ancak rakipler denk. Ayrıca yarışın da istediği tempolarda akacağını düşünüyorum. Öne yakın giderek düzlükte yarışı koparacaktır.

BABA İSMAİL//AKYAKA: Bildenhan'ın, Cevher'in, Artuklu'nun olduğu bir yarış şüphesiz çok hızlı gider. İki yarış önce uzunda geriden güçlü gelip kazanan Babaismail ve üst üste çok kolay kazandığı yarışların ardından bu yıl ilk defa gerçek bir sınav verecek olan Akyaka benim bu ayakta küçük kuponlarda yeterli gördüğüm atlar.

PRATİK NEVZAT: Bugün bu safkanın stilinde koşan birkaç rakibi var. Fakat daha önce de benzer koşullar altında kazandığı yarışlar olduğunu biliyoruz. Ayrıca son koşusuna baktığımız zaman Çakmakşah ve Özbilden'in hemen arkasında üçüncü olurken Budakhan, Hüradam, Agah, Şahinsemih, Onurluefe gibi atları geçti. Onlardan biri burada koşsa açık ara favori çıkar. Ben kendi stilinde koşan birden fazla rakibi olsa da yakaladığı bu yüksek form düzeyiyle Pratik Nevzat'tan birincilik bekliyorum.Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

2.3.7.4.11
7.10.9.3.6
9.8 // 5.2
7.1.4.3 // 6.9.8
3 PRATİK NEVZAT BANKO
2.1.3

42 TL // 147 TL

1. ALTILI

1.2 // 4.3
6.3.1.2.7
3 ŞPİLDAT BANKO
2.3.7.4.11
7.10.9.3.6
9.8 // 5.2


35 TL // 140 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar