GRAY TAİL: Kinowa ve Ünlüoğlu arkası üçüncülüğünde çok iyi bir performans sergileyen safkan, bugün bir alt grupla karşılaşacak olup daha ideal olan bu mesafede rakiplerine üstünlük sağlayıp kazanacaktır. 

JUNIOR ÇINAR: İzmir'de 1200'ü 1.15 gibi iyi bir derece çıkaran safkan, son koşusunda şartlı mücadelede fena sayılmayacak grupta Best Friend'in arkasından ikincilik yaptı. Eksiksiz hazırlıklarla gireceği bu koşuda ikincilikler serisine bir son verip birincilikle ayrılarak maidenden çıkabileceğini düşünüyorum.

BURSA AT YARIŞI GALOPLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ASUDE SULTAN: Safkanın son yarışında rakipleriyle arasında kilo farkı vardı. Ancak bugünkü yarışta neredeyse kilo kiloya koşacak ve rakipleri de daha zayıf. Ankara'dan gelen jokeyi Mücahit Bayır'la koşuya katılacak olan safkan iyi yarışlarından birini yaparsa buradan birincilikle ayrılabilir.

BÖLÜKBEY//OĞLUM KÜBEŞ: Bölükbey son yarışında aprantiyle koşup beş boy geçtiği çıktığı yarıştan üçüncü ayrıldı. Artisemre'yle anneden kardeş olan safkan bu defa jokey biniyor olmasının avantajıyla yarışı çevirebilir. Oğlum Kübeş, iki koşu önce Tekford Teyfik'e geçilirken Çağıran'ı geçmişti. O da bu defa jokeyle koşacak olmasından ötürü dikkate alınması gereken atlardan.

BURSA KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

HONORABLE//SILK ROAD//RUBUCO: Honorable iki koşu önce Doğa Kanunu'na son anda kaybetmişti. Ondan sonraki yarışında da zor grupta ağır kiloyla koştu. Bu defa kilosu daha uygun görünüyor. Silk Road da Ankara ve İstanbul'da sert gruplarda iyi dereceler çıkaran bir safkan. Bugün kendine uygun rakipleri bulmuş. Rubuco son koşusunda kazanan atın çok gerisinde bitirmedi. Bu kez mesafenin de uzamasıyla safkan daha iyi koşacaktır. 

HASAN KURTULUŞ'UN CAZİP BANKOLU İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1 GRAY TAİL BANKO
10.7.1.6.4.8
4.3.8 // 6.7
3.2.4.9.1.5
1.6 // 10.2
6.5.4

45.36 TL // 151.2 TL

NALKAPON DAYI'NIN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ