Şu yarışlarda neden üç at koşar anlamak zor. Hiç mi at kalmadı buraya kayıt olup kalan ikramiye için yem kenteri yapacak? Yetiştirici primi, at sahibi primi derken dördüncü olacak atın 13.000 TL'si gitti. Kayıtlara baktım, altı at kaydını sildirmiş. Oturduğun yerden, 1300 galop yaptıracaksın, ikramiyeyi cebine koyacaksın. Vallahi şaşılacak iş, mumla arasan bulamazsın. Her sene bir iki defa böyle yarışlar oluyor. Sırf o yarışın tatsızlığı yüzünden ilk altılıya bugün için girmiyorum.

 

AL SERDİL

İlk koştuğundan beri peşindeyiz. Bugüne kadar istediğimiz yarışı daha yapamamış olması hiç yapamayacağı anlamına da gelmiyor. Bugün Mahsun Demirbaş kardeşimiz hem Eşrefoğlubeyi'ni hem Hastikağa'yı hem de Alserdil'i çalıştırıp tercihini de yapmış. Zaten 600'ü 40, 1000-1.09 rahat galobu da formunu geliştirdiğini göstermeye yeter de artar bile. İdmanlarda bu dereceleri ilk defa gördü. Kardeşi Megastar'ın üçte birini koşsa bu grupta rahat kazanır. 

İNGİLTERE CATTERICK TAHMİNLERİ YAYINLANMIŞTIR-TIKLAYINIZ

CHRIS BEY 

Chris Bey, ilk defa kaba kuma çıkacak. İki kardeşi de kaba kumda hiç yarış kaybetmedi. Karkabos koştuğu iki, Başhükümdar da dört yarışı kazandı. Oymakbeyi'nin Romeo'su da kaba kumun tozunu alanlardan. Annesi Gündoğuşu da kumda grup yarış kazanan Selçukoğlu'nun kardeşi. Anlayacağınız, sentetikte öyle koşan Chris Bey, kaba kumda uçar gider. Selim kardeşim bu defa bizi yanıltmaz, şaşırtmaz inşallah. 

GÜZEL TUTKU

Açık yarışlarda koşmuş, sentetik pistte iki yarış kazanmış bir at bugün nasıl olur da bu kadar geri plana düşer, bunu da anlamıyorum. Kumda koştuğu üç yarıştan da iki tabela çıkarmış, bunların birinde de ikinci olmuş. Kumda yürümez, desen bal gibi yürür. Son girdiği açık yarışta da tabelayı son anda kaçırdı. Grupta, formu yükselişte olan atlar yok değil. Cesurhalim, Gülyeleli, Sermanur, Oğlum Kübeş, Bir Umut... Yeri olana bir iki ilave daha yapılır. Ama Güzel Tutku'yu da görmezden gelip kupona yazmamak bize yakışmaz. 

Güzel Tutku yerine annesinin ismini yazmışım Hız Tutkunu diye. Kusuruma bakmayın.

Bugünkü altılı güzel para verir. Şans hepimizle olsun.

GAZETELERİN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

4.8.3.5.2
2.1.4.6.5.10
1 AL SERDİL // 6.7
1 CHRIS BEY BANKO
7.9.2.5
1.5.6.2.3.15

50.4 TL // 151.2 TL

FOTO FİNİŞ'İN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ YAYINDA-OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ