Nasılsın yeğenim, iyi misin? Müthiş bankolarımın tadını çıkarmaya başladın mı? Dün Ankara'da yaptığım şov çok konuşuldu. Kahvede hürmette kusur etmediler. Hepsinin cebi şişti. Bugün vereceğim, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurgumu dört gözle bekliyorlar. 


Dün akşam süper lüks evimde otururken telefonuma Süpürgeci Sülo yeğenimden kripto bir mesaj geldi. "Spartaküs rampayı çıkarken megaloman kızıltüy ona çelme takmış. Bana müsaade Dayı'm, nobel ödülünü almak üzereyim. Başımız aydınlığa ersin." İlk başta Sülo yeğenimin kafayı yediğini düşündüm. Evlilik onu bozmuş olabilirdi. Sonra birden aklıma düşmanlarımın Sülo yeğenimi sıkıştırdığı, onun da zor durumda kalınca bana kripto mesaj attığını geldi. Saatlerce düşündüm yeğenim. Ama ne demek istediğini anlamadım. Geri aradığımda telefonu da kapanmıştı. Onun başına bir şey gelmiş olması mümkündü. Bunu daha fazla kafama takmam söz konusu değildi. Hemen bültenimi alıp çalışmaya başladım. Zihnimin bulanıklığı yavaş yavaş açıldı. Bir de ne göreyim yeğenim. Daha ilk ayakta, geçen gün kahvede peçeteye yazıp ceketimin iç cebine koyduğum müthiş bankom Megaloman koşuyor. Hemen ikinci ayağa baktım. Sülo yeğenim bankolarını bana kripto mesajla vermişti. TJK Reisi'nin peşimde olduğunu biliyor. Bugün müthiş Ankara kurgum tutmasın diye elinden geleni yaptığının, müthiş bankom Aşkabat'ı bilerek kaçırttığının farkında. Neyse yeğenim, üstün altılı bilgimle öbür bankoları bulmam da zor olmadı. Sülo yeğenim, bankoları verirken müthiş bombalarını da sıralamıştı. Sen nasıl olsa hepsini anladın yeğenim.

Her ne kadar Sülo yeğenim evlendikten sonra değişmiş olsa da, eski cesaretini kaybetse de, bana sırtını dönmediği, Veli'de TJK Reisi'ne rağmen istihbarat topladığı, her sabah erkenden kalkıp galopları tek tek not ettiği söylentileri doğrudur. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola yeğenim.


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI


9 MEGALOMAN BANKO
1 KIZIL TÜY // 6
4.7.3.5.2.1.6
1.3.4
1.4.2.8.6.3.5.7
5.4.1.9 // 10.3

40.32 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

1.4.2.8.6.3.5.7
5.4.1.9 // 10.3
6.1.2.7
6.3.4.5
1 RAMPAGE BANKO
3 SPARTAKÜS // 19.6

35.84 TL // 161.28