KAR TANESİ: Peri Lina gibi çok güçlü bir atla anneden kardeş olan safkan bence kum pistte kendini buluyor. Çim yarışlarına baktığımızda istenileni veremediği gibi, sentetik pistte de yeterince iyi koşamadı. Ama Bursa ve Kocaeli'de kum pistte katıldığı üç yarıştan ikisini kazanırken birinde de ikinci oldu. Bugünkü koşuda da rakiplerinin uygun olduğunu düşünüyorum, ağır kilodan fazla etkilenmezse kazanır.

BEDWULF: Bugünkü koşunun istediği gibi sürükleneceğini düşünüyorum. Öne çıkıp liderliği alması halinde yanına gelmek isteyecek, temposunu bozmaya çalışacak bir at da göremiyorum. Gerilerde de gidebilen safkan liderliği Celal Baba'ya bırakıp iki de gidebilir. Bugün Erhan Yavuz idaresinde bu gruba üstünlüğünü hissettirerek kazanacaktır. 


TEK YÜREK: Aslına bakılırsa grubun çok üstünde bir at. Ama son yarışı gerçekten kötüydü ve daha önce bir kez de koşudan silinmiş olması bende sıkıntıları olduğu hissinin doğmasına sebebiyet verdi. İdmanlarındaki eksikler de bugün banko olarak değerlendirmememin en büyük sebebi. Aksi halde, bu grubu rahatça geçeceği konusunda herkesin de benimle aynı fikirde olduğunu düşünüyorum. Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

3.4.10 // 7.11.1
1.3.2.8
2 KAR TANESİ // 5.4
5 BEDWULF BANKO
3.5.6.7.8.10
6.9.12.3.11

25.2 TL // 151.2 TL