İstanbul güzel program. Birkaç yeri indirirsek sermaye doğrulur gibi görünüyor.


NİĞBOLU

Üç yarıştır uzunda bileği bükülmüyor. Tam geçildi derken karakterini ortaya koyup yeniden geliyor, kazanıyor. Her yarışında vitesi biraz daha arttırıyor, daha güçlülerle koşuyor. Bugün Karataş binseydi AGF'de %65-70leri görürdü. Dünkü Bosna Hersek yarışından sonra yarış severin Selim kardeşime güveni azaldı. Aslında o yarışta suç kimin daha çözemedim. Bosna Hersek onlara geçilecek at değil. Ama her atın bir yarış karakteri vardır. Bosna Hersek de koşarken yanına rakip isteyen bir at. Selim kardeşim demek ki daha önce atını izlemedi, o izlemedi ama atın antrenörü taktiği iyi vermedi de diyebiliriz. Erken öne düşünce mücadele gücünü kaybedip geçildi. İşte Niğbolu da böyle karakterli bir at. O da öne gelip rakip isteyenlerden. Rakiplerini atlamayı seviyor. Bütün yarışlarında da aynı karakteri ortaya koydu. Karataş, artık huyunu suyunu iyi öğrenmişti. Bakalım Selim kardeşim bugün bu tankın hakkını verebilecek mi. Verirse geçilmez.

HAWKING

Ardaşah'ın maşallahı var. Yağ gibi akıyor önde. Ama bugün Serseri var, Jettay var. Serseri'nin o kadar zaman sonra gelip burada beyaz bayrak ayna yapması imkansıza yakın. Benim ondan beklediğim, yarışın başında Ardaşah'ı yüksek tempoya zorlaması. Gerisi kolay zaten. Çünkü bir de Jettay'ımız var. Gerçi o böyle yarışlarda iki gitmeyi seviyor ama yine de öndekilere baskısı olacaktır. Bu şartlar altında arkada pusuya yatacak olan Hawking düzlüğe çıkıldığında o sert sprintini gösterip hepsini avlayacaktır. Benim senaryom bu.
HİLALEDA-ARDANUÇLU


Hilaleda, son yarışında Sıkıntı Yok'a geçildi. Bodrum Kalesi'ni, Şahinşevket'i, Şahinsemih'i geçti. O yarışından sonra bugün tam çerez grup buldu derken idmanda Aksakal'ı atlayan, artık ben hazırım, diyen bir Ardanuçlu çıktı piyasaya. Yukarıdan aşağıya grubu süzüyorum. İkisini yazarsam son ayak koşmadan bayide kuyruğa girerim diye de düşünüyorum. Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 NİĞBOLU BANKO
2.6 // 8.9.3.7
4.5.2
1.3.5
9.1 // 4.8
11.5.12.16.17.13.10.2.14

25.2 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

9.1 // 4.8
11.5.12.16.17.13.10.2.14
8.6.7.5.3
2 HAWKING BANKO
3.1.4.9.12
2.14

70 TL // 140 TL