Bugün en büyük beklentimiz Satış Koşusu'nda sürpriz olması. Bu yüzden o ayağı kapatarak diğer ayaklarda şansımızı biraz azaltmış olsak da yazdığımız safkanlara güveniyoruz. 
LA QUERDA: Geçen sene katıldığı altı yarışta ikisi kısa vadeli olmak üzere iki üç birincilik aldı. Grup 3 1. İnönü koşusunda dördüncülük aldı. Bu yıl ise sekiz ay sonra 2000 metre mesafeli koşuya katılıp sekizincilikte kaldı. Yarış öncesi çalışmalarına baktığımızda 600'ü 36, 1000'i 1.00 net gibi etkili dereceler çıkardığını gördüğümüz safkan, bu defa tam mesafesinde ve uygun rakiplerinin arasında kazanacaktır.

ARDAŞAH//HAWKING: Ardaşah kısa ve orta mesafeli koşularda ortaya sert bir tempo koyup sonuna kadar da götürebilen bir safkan. Henüz üç yaşında olmasına karşın çıkardığı dereceler de iyi. Bugünkü grupta seri atlardan Serseri'nin bir buçuk yıldır koşmuyor olması, Jettay'ın da her zaman önde gitmeyi tercih etmeyen bir yapısının bulunmasıyla çıktığı gibi bitirebilir. Hawking ise burada Ardaşah'ın temposunun bozulması durumunda koşuyu kazanmasını beklediğim safkandır. Eğer Serseri ya da Jettay'ın presi olursa ve Ardaşah erken düşerse sonlarda Hawking'in yarışa ağırlığını koyduğuna şahit oluruz.HİLALEDA: Safkanın normal şartlar altında bu grubu geçmesini beklemek kadar doğal bir durum yok. Bugüne kadarki yarışlarında karşılaştığı rakipler, son birkaç yarış performansı da göz önüne alındığında rakiplerine karşı bariz bir üstünlüğü olduğu ortada. Burak Akçay da son dönemin parlayan yıldızlarından biri. Bugün eğer safkanı iyi idare edebilirse bu koşudan birincilikle ayrılabilir.Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

9.8.1.4.3.11
11.13.5.7.9.10.12.14.16.2
8 LA QUERDA BANKO
5.2
3.4.1.6.12.8
2 HİLALEDA // 14.1

50.4 TL // 151.2 TL