YALÇINKIZ


Ankara'da Çivit'le aynı gün koştu. Çivit'ten daha iyi derece çıkararak 9 boy farkla güle oynaya kazandı. Mücahit Bayır kardeşim de atını alıp İstanbul'a geldi. Baba Onurkaan, anne Caş. Sentetikte her türlü koşar. Üç hafta dinlendikten sonra dipdiri gireceği bu yarışı da kazanmasını bekliyorum. 


İREM SU


Rakipler sert ama hazır değiller. Jiminy Cricket bir yıldan fazla koşmayıp yarış gördü. O gün biraz iyi koşsa bugün kuponumda yer bulurdu. Kenobi de grubun kalitelilerinden ama onun gördüğü yarış da iyi değildi. O yarıştan sonra uzun galoplar yaparak bu koşuya hazırladılar. En son da bir sprintle işi bitirdiler. Bugün İrem Su kötü koşarsa bizi Kenobi kurtarabilir. İrem Su'ya gelecek olursak yarış çok hızlı gitmeyecek. Öne yakın yer tutup oradan yürümeyi seven İrem Su için bu yarış bal kaymak. Bekiroğulları Ankara'da güzelce hazırlamışlar, uygun grubu da bulup kaydını yapmışlar. Eğer Özcan kardeşim zaman zaman yaptığı gibi kusursuz binerse bu grubu geçer.

PERİ LİNA


Selim Kaya kardeşim sen neredesin? Bizi bırakıp gittin, yer tutmayı bilmeyen, nerede yürüyeceğini çözemeyen, yarışı okuyamayanların eline kaldık. Büyük jokey, büyük yarışta belli olur. Kocaeli'de şuna bindi getiremedi, handikap koşuda şununla kaybetti, demek bize yakışmaz. Grup 1 Yüksek Komiserler Kurulu, Grup 1 Yavuz Sultan Selim Koşusu'ndaki o ince eleyip sık dokumalarını, gerektiği yerde düzgünce yürümeleri görüp de senin jokeyliğinin notunu handikap yarışa göre verenler hiç mi utanmıyor? Peri Lina hakkında söylenecek çok bir şey yok. Sentetikte koştuğu tek yarışta bu grubun çoğunu, bu gruptakilerden iyi atları geçti. Zübeyde Hanım'da herkes The Last Romance derken yarışın başında onu baskı altına alıp son düzlükte bütün grubu ayırdı. İşte orada dedi ki: Kraliçe benim. Selim kardeşim de Peri Lina'yla bütünleşmiş bir jokey olarak bugün ortaya koyacağı uyumla bu grubu bir lokmada yer.Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

6.1.2.9.8.7.3
6.8.2.4.5
1 İREM SU // 6
4 PERİ LİNA BANKO
4.2.3.5.7
5.7.3.1 // 8.13

49 TL // 147 TL

1. ALTILI

4.2.5.1.3.6.7
7 YALÇINKIZ BANKO
4.1.2
6.1.2.9.8.7.3
6.8.2.4.5
1 İREM SU // 6

51.45 TL // 154.35 TL