Resital var yeğenim resital. Dün Ankara şovum düşmanlarımı şoka uğrattı. Beş tane favorim, iki tane bankom onlara diz çöktürdü. Hepsi de ortadan kayboldu yeğen sesi soluğu çıkmıyor hiçbirinin. Sana demiştim onlara büyük bir ders vermem an meselesi diye. Sen bana inanma yeğen ama büyük balık yolda. 

Cebin şişti mi yeğenim? Bakkala gidip caka satarak parayı uzatsaydın, benim borç ne kadar deyip 5 lira da bahşiş bıraktıktan sonra arkanı dönüp birden kafanı çevirdikten sonra o 5 lira defter parası olsun deseydin. Artık önümüzde kimse duramaz haberin ola. 

Gargara Osman etrafına topladığı hayranlarımla beni kameralı arayıp ellerimden öptü. Sayemde iki cebi de şişmiş. Üçüncü ayağın patlayacağını anlamıştım Dayım, senin dinamit lokumlarını ilk önce yazdım. Zaten öbür ayaklarda favorilerini bir bir yazdığımdan 7 liraya buldum altılıyı dedi. Çevresinde kümelenen yeğenlerim de kafalarıyla selam verip ''Dayı ellerinden öperiz, takipçiniz.z. Sen bizim değirmenimizi döndürüyorsun biz de senin için elimizden geleni yapıyoruz'' dediler. Hepsini gözlerinden öpüyorum.

Bursa bültenine bakıyorum da ilk iki atlarımın dışına zor çıkar gibi görünüyor. Sen onları ilk önce yaz, sonra başını duvarlara vurup da Dayım demişti diye evdekilerin başını şişirme. Son ayakta Semada Yıldız bankomun çimde uçtuğunu biliyorum. Onu banko yazmak için çimlerin büyümesini sabırsızlıkla bekledim yeğenim. Murat Gündüzeli yeğenim en son gidip galobunu yapmış sonra da seyise dönüp demiş ki bana bak seyis hemen antrenörü ara, ona Murat abim atımıza binmek istiyor, benden başkası binerse kazanması mümkün değil diyor, de demiş. O da cebine girecek gaymeleri düşünüp eli ayağı titreyerek hemen antrenörü aramış. Yani yeğenim sırtını yasla son 200 metreyi izle.