GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

DIVINE BEAUTY: Dana önce çim pistte dört kez start alıp 2-3-1-2 şeklinde toto gerçekleştiren Divine Beauty elde ettiği üç birinciliğin ikisini bugünkü jokeyi Kadir Tokaçoğlu idaresinde aldı. İki ay ara sonrası üç yarış gören kısrağın bugün ideal şartlar altında kuponlarda öncelikli olarak yerini alması gerektiğine inanıyorum. 

WRITE TO ELLIE: Geçtiğimiz yıl pist ve mesafe ayırt etmeden başarılı yarışlara imza atan kısrak bu sezon formunu yeni yeni buldu ve son ikinciliği bu gruba göre biraz daha sertti. Hem formunu ilerletmiş olması hem de rakiplerin uygunluğu ile koşuyu lehine çevirip yeniden bir yükseliş dönemine gireceğini düşündüğüm Write To Ellie'yi günün bankosu olarak öneriyorum. 

PRINCESS CINDY // DRONE: Annesi Midcorktarmac orjin itibariyle tam bir kısa mesafe atı olan Princess Cindy ve süratli safkan Garavas'ın anne kardeşi olan Drone ikilisi arasında geçmesini beklediğim şartlı 1 mücadelede bugün ilk kez piste çıkacak olan tüm safkanların ayaklarının düz basmasını temenni ediyor ve ilgililerine başarılar diliyorum. 

Gruptan daha iyi bir dereceye sahip Canözgü geçen yarışında tırnağına kadar mücadelenin içinde kaldı ve uzak fark ile 3. oldu  bu grupta 1.38.13 dereceye sahip çalışmaları da gayet iyi. Kantarmasını tanıyan jokeyi ile daha alt bir grupta start alacak ben günün bankosu olarak düşünüyorum bana kalırsa da tek rakibi Fatih'in Gülü olacaktır Canözgü geçen yarışı gibi uzak farkla hakim olacaktır.