EKMEZİNOĞLU

Maidenden 13 boy fark atarak çıktı. Döndü geldi, Hızlı Ahmet'i potoda avladı. Aynı Hızlı Ahmet birkaç gün sonra açık yarışta Keskinşah'a kafa tutup potoda kaybetti. Apranti Fırat Arslan kardeşimin de maşallahı var. Atıyla çok iyi bir uyum içinde. Bugün de nazar değmezse bu grubu gargara yapması lazım. 


FEAR NOTHİNG

Dün Mertcan Çelik kardeşim beni İzmir beşinci ayakta hayal kırıklığına uğrattı desem yeridir. Kuponum beşte kaldı. Bugün Fear Nothing'le kendini affettirebilecek mi merak ediyor. Ata güveniyorum. 1200'ü 1.12 içinde koştuğu son yarışında geçildiği Crazy Lion'a binmek için Mertcan kardeşim iki yarıştır bindiği Fear Nothing'den inmişti. Aynı Fear Nothing daha sonra şartlı yarış kazanıp ikide iki yaptı. Bugün de Fear Nothing'in maidenden çıkma günü, diyorum. Yarışın favorisi biraz daha uzunda takibimde olacak ama bugün ben yazmayacağım.

EL MASCELARO-COLDGRAY


EL MASACELARO, El Conquerador gibi güçlü bir atın kardeşi. Çimde ne işi var bilmiyorum. Kum istiyorum diye bağıran bir at. Bugün doğru pistte, doğru rakiplerle çarpıştırılacak. Daha maiden bir at ama bence bugün gerçek kimliğini ortaya koyarak rakiplerine sertliğini gösterecektir. Kadir Tokaçoğlu kardeşim dün İzmir'i boş geçti. Bugün de sadece COLDGRAY'e deklare olmuş. Son iki yarışına baktığımız zaman görüyoruz ki bu at tırnağının ucunda dolanıyor. 1000 metrelik çalışmasında da umut vermiş. Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

10.4.2.3.6.11
8.5.3.6.7.9.1.4
1 FEAR NOTHİNG // 7
1 EKMEZİNOĞLU BANKO
3.1.8.4.7.2
6.3 // 2.5

40.32 TL // 161.28 TL