SHARPA//GRAYOCEAN: Sharpa verdiği aradan sonra gerçekten çok iyi bir geri dönüş yaparak Grup 1 19 Mayıs Koşuus'nda üçüncü, Grup 1 Haliç Koşusu'nda ikinci ve de Grup 3 Vehbi Koç Koşusu'nda ikinci oldu. Üstü üstüne böylesi sert gruplarda istikrarlı sonuçlar almak kolay iş değil. Muhtemelen Karataş at binseydi Gray Ocean'ın üzerinde görecektir. İlk defa sentetik piste çıkacak olsa da yarışın epey süratli gidecek olmasından sebep kesinlikle kuponlarda değerlendirilmesi gerekiyor.


ARYALİVA//TAVUZKUŞU: Aryaliva, Ankara'da çok iyi hazırlanmış. İdman pistinde ışıl ışıl görüntüsü vardı. Bugünkü rakiplerinin denkliği ve de hazırlıklarının yeterli olmasıyla ilk sıradan yazılması gereken safkandır. Tavuz Kuşu, son koşusunda Grup 2'de Bosna Hersek'e baş farkıyla kaybederek kalitesini göstermişti. Bugün Özcan Yıldırım idaresinde koşacak olan safkan bir kez daha aynı yarışı yapması halinde birinciliğin en güçlü adaylarından biri olarak mücadelenin içerisinde olacaktır.

YEŞİLKALE: Sentetik pistte bir kez koşan ve de o yarışında Holigan, Tekkurşun, Büyükatlı gibi atları geçerek ikinci olan Yeşilkale, daha sonra Ankara'da Güvenağa ile Köçek'in arkasından üçüncülük çıkardı. Mesafeye yatkın olan safkanın son çalışmalarındaki dereceleri de iyi. O yarışlarının ardından bugünkü rakiplerini bu pist ve de mesafede geçeceğine inanıyorum.

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

9.1.2.5.3.4.6.8.7
4.6.5.1.8.7
2.3.5.4
4.2 // 6
1.12 // 5
4 YEŞİLKALE BANKO

60.48 TL // 136.08 TL