En Son!

6/recent/ticker-posts

04 Eylül Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

GÖKYÜZÜ-ERTEMİZ-EGEBERK

Gökyüzü... Gökyüzü... Gökyüzü... Ne zaman geçilecek bu at, diye kendime hep soruyorum. Uzunda erkeklerle koşuyor, hem de kaliteli erkeklerle onları bile geçiyor. Bugün yine öne düşecek ama sanki Gümbürgümbür'ün nefesi de ensesinden eksik olmayacak gibi. Yani bence tempoyu istediği gibi belirleyemeyecek. Belirlerse zaten geçilmez. Biz o ihtimali de göz önünde tutup favori olarak yazalım. Peki tempo istediği gibi olmazsa ne olur? Biri öne yakın giden, diğeri geriden gelen iki erkeğin gazabına uğrar. 600'ü 41 çok rahat yapan Ertemiz ve hazırlıkları tam olan Egeberk.


TATAVLA-KAMAKAYA

TATAVLA'nın kalitesi belli. El değiştirdikten sonra bir yarış kazandı. Sonra üç ay arası var. İki yarış gördü. Koştuğu gruplar bugünküne göre biraz sertti, denilebilir. Çok aşırı güven vermese de bu grupta favoriye yazılır. Kamakaya arka arkaya koşmasa bunun gibi rakiplerin arasında şansı çok fazla olan bir at. Kayaların atları ertesi gün koşsa yine iş yapıyor. İstanbul'daki Niğbolu, Spartaküs arkası üçüncülüğünü koşarsa kazanabilir. 

SAYRA KIZIM

Gray Tail'in kardeşi. Uzunda iyi koşmasını beklediğim bir at. Ekürisi de önlerde olmayı seviyor. Sayra Kızım için önde her şeyi hazırlayacaktır. İstanbul'da Live The Moment'la atbaşı bitirdiği yarışta da biraz mesafe istediğini zaten göstermişti. Bursa'daki son koşusunda da içeriden iyi geldi ama dediğim gibi mesafe istiyor. Bugün aradığı mesafeyi de buldu. Eküri yarışıyla bu işi bitirirler. Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

3.4.5.8.2
2.16.13.1.14.9
2.3.9.6.13.15
6.5.1
2.4 // 9.3
13 SAYRA KIZIM BANKO

75.6 TL // 151.2 TL
Yorum Gönderme

0 Yorumlar