SPACE GRAY Geçtiğimiz yıl bu pistte katıldığı üç çim koşusundan iki defa ikincilik çıkartıp Adana'da gördüğü yarışlarında kum piste uyum sağlayamayan safkan, sert rakipler arasında galop niyetini gördüğü koşu sonrası uygun rakipleri arasında ilk şanslı isimdir.

ARSEN LUPEN Sezon başında Adana pistinde bir yarış gördükten sonra geriye çekildiği günden beri hazırlıklarını eksiksiz tamamlayan safkan 24//1.02 ve Kenter işi ile iyi görünürken formda jokeyi Ahmet Çelik ile ilk atımdır. 

RIGHT HUNTER Toruc Macto temsilci safkan annesi FAIRWUALA Gazi şampiyonu Pan River ile kardeş. ilk yarışına İstanbul sentetik pistte uzun mesafeli bir koşuda çıktı ve ikincilikte kaldı. Gördüğü yarış sonrası üç defa piste çıkıp 1200//1.16,1000//1.02 600//25 rahat ve 25//52 rahat galoplar yapan safkan çim pistte daha iyi netice alacak orjini itibarıyla günün bankosudur.

HAFO Geçtiğimiz yıl bu pistte grup koşularda tabelaya girip KV yarış kazanan HAFO,Adana'da iki yarış görüp açıklarını kapattı. Piste uyumu ve uygun rakipleri arasından ilk atımdır. Adana pistinde son koşusunda altıncılıkta kalırken düzlük üzerinde ki sprintin de çok iyi görünen bu koşu için iyi hazırlıkları ve Müslüm Çelik tercihi ile AYBÜKE İkinci atımdır.  Kocaeli pistinde bir yarış görüp açıklarını kapatan TİNEMİS tam çim atı olarak göze çarpıyor. Kocaeli pistinde 26//42 çok rahat yapan safkan Aybüke ile birlikte bu koşuda sürprizi gerçekleştirebilirler.Adana pistinde iyi form tutup ilk defa çim piste çıkacak olan MALONES etkili düzlük sprinti ile sonuca varabilir.