ÖVÜNÇ-KÜÇÜK HAŞİM

Övünç'ün ilk yarışında bu ne güzel bir at, demiştim. Ama elbette öyle kafamda büyütmedim. Yani Grup atı çıkar mı, çıkmaz mı zaman gösterir ama en azından bir kısa vade atı olduğu kesin. Bugün de bu görüşümü Halis kardeşim'le ispatlamak için koşacak. Öte tarafta da Küçük Haşim duruyor. Akın Sözen, Grup koşuda üçüncülük aldığı Sivaslıoğlu'na binmemiş. Çok keskin bir tercih yapmış. Bunu göz ardı edemeyiz. Bir de yarışın Kaizbert'i var. Onu da dışarı atmamız çok zor.


SHANNARA-MANDALORİAN


Bu grupta koşan atlar arasında son yarışında dikkatimi çeken iki at var: Shannara, Mandalorian. İkisi arasında geçmesini beklediğim bir yarış. Shannara'nın idmanı beni çok etkiledi. Mandalorian, asla pes etmeyen bir karaktere sahip. Biri kaçar, öbürü kovalar. Yarışın sonuna da böyle gelinir. Belki bu oyunu, Hasafet'i kardeşiyle Akın Sözen kardeşim bozar ama o da biraz mesafe istiyor gibi.

BARTOLOMEO


Kaç yarıştır peşindeyim. Bugün artık günü geldi, diyorum. Emrah Sincan kardeşimle birkaç koşu öncesinde Miche Macho Man'e aynada kaybettiği gün izini sürmeye başladım. Son katıldığı uzun mesafeli koşu gereksizdi. Bugün mesafesinde koşacak. Bütün şartlar ona işaret ediyor. Mesafe tamam, kilo tamam, gidişat tamam. Bana da banko yazıp beklemek kaldı.Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

5.1.2.4.3.6.8
6.4.2.5 // 3.1
6.5.8.7 // 1.2
1.6 // 3
8.4 // 6
8 BARTOLOMEO BANKO

31.36 TL // 158.76 TL

Altılı ganyan 2.238 TL İKRAMİYE vermiştir.