08 Nisan Selim Pusat İzmir At Yarışı Tahminleri 

Hakkı Hanı son yarışında Ahmet Çelik ile birinciliğe ulaşan isim bu koşuda yine en şanslı isim olacaktır. Geçen yarıştaki form durumu uzayan mesafelerde her geçen gün daha iyi duruma gelmesi göz önüne alınınca bu yarışta favori olmayı hak ediyor. Dereceli galopları ile de bu yarışa nasıl iyi hazırlandığını gösteriyor. Geçen yarışta Ahmet Çelik yarışın her yerinde ısrarla teşvik vermiş ve cevap almıştı. O yarışı izleyenler yana yata yata geldiğini görecekler ben bugün daha da hakim olacağını düşündüğüm yarışta banko olarak öneriyorum.

ENDEREFE-DENİZİM Gördüğü yarışlar sonrası uygun rakipleri arasında son yarışını kolayca kazanıp iyi durumunu devam ettiren ENDEREFE ilk şans verdiğim isim olacak. Kalitesi ve gücü ortada olan altı ay sonra piste çıkacak olmasına rağmen çok şanslı olacağını düşündüğüm DENİZİM bu ayak için yeterli olacaktır.

STRABON Bugüne kadar yedi defa kum pistte çıkıp üçünü kolayca kazanmasına karşın çim pistte daha etkili olabilecek pedigrisi bulunan safkanın üzerinde Özcan Yıldırım olması temposunu rakiplerine daha sert şekilde hissettirmesine neden olabilir.  İyi hazırlıkları ve güçlü yapısıyla sevdiği mesafede alternatif tekimdir. 

CAN DADAŞ Bugün önde kendisini rahatsız edecek isimler olması görünse de diğer rakiplerinin temposuna ayak uyduracağını düşünmüyorum. Dombra ve Gray Empire henüz istenilen seviye de değiller. KİNOWA ise daha çok orta mesafeli koşularda başarı yakalayan bir isim. Starttan çıktığı gibi düzlüğü önde görecek olan safkan beyaz bayrak ayna deyimi ile koşuyu kazanacaktır. Günün bankosu.