GİZLİ EKÜRİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİARUV BALA: Last Point ile anneden kardeş olan ve çim piste daha yatkın bulduğum safkan uzayan mesafelerde çok daha başarılı olacaktır. Son birinciliğinden sonra moral bulmuş olması ve ilerleyen formu ile favorimdir. 

ŞEHLEVENT: Geçtiğimiz yıl çim pistte iyi işlere imza atan ve bugünkü jokeyi ile yarış da kazanan Şehlevent sert gruptaki beşinciliği ile bu sezon çim pist yarışları için yeşil ışık yaktı. Koşunun özellikle Adilabi ve Cengo gibi isimler tarafından süratlendirilecek olması da safkanın çok işine yarayacaktır. Günün alternatif teki olarak değerlendirilebilir. 

MAHİR BEY // THE DAUGHTER SUN: Serseri, Padrino, Küçük Matra, Magfellow, My Sweety Boy gibi önde tempoya katkı sağlayacak isimlerin çokluğu sprinter isimlerin lehine olacak. Bunların arasında ise ön grubun hemen arkasında gidecek olan Mahir Bey ve gerilerde konumlanacak olan The Daughter Sun benim öncelikli tercihlerim olacak. 

DENİZİM: Geçtiğimiz sezona 5 ay aradan sonra Grup koşu birinciliği ile başlayan kalite safkan  bu yarış için yeterince uzun iş yapmış görünüyor. Ahmet Çelik'le daha önce de üç kez bir araya gelen ve birinciliği olmayan Denizim'in bugün bu şanssızlığını kırmasını bekliyor ve alternatif tek olarak öneriyorum.

DİYADİN: Daha önce Victory Promise gibi bir safkanla baş burun bitirmeyi başaran Diyadin bugün önde mesafeyi kısaltabilirse, günün en zor yarışında tatlı bir sürprize imza atabilir.  

YANTAR: Ekürinin safkandan beklentisi yüksekti ancak bir türlü gücünü piste yansıtamadı. Bugün kantarmasını iyi bilen jokeyi ile ve bence bir parça daha iyi koşacağı çim pistte start alacak olmasıyla sizlere banko olarak öneriyorum.
Yorum Gönder

0 Yorumlar