En Son!

6/recent/ticker-posts

29 Ağustos Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

RIVIERA//VOLIMTE: Uzun mesafelere yatkın orjini ile Riviera ve de İstanbul'da yaptığı iyi yarışlardan sonra İzmir'de koşu gösterilen Volimte ikilisini günün ikinci ayağında rakiplerinden bir adım önde görüyorum. İzmir'de genellikle ilk üç ayakta sürpriz olma olasılığını da düşünerek geniş kuponda, tuttuğum cazip safkanları değerlendireceğim.


YEŞİL YOL: İki yıl sonra koştuğu ikinci koşusunda rahat bir birincilik aldıktan sonra bir ay kadar dinlendirilip bir üst grupla mücadele eden ve de oradan da rahat bir birincilikle ayrılan Yeşil Yol, dinlendirilerek koşulmaya devam ediyor. Bu yarıştan önce 1200 metrelik bir çalışma yaparak 1.25 rahat gibi iyi bir derece çıkartan safkanın bugün de birinciliklerine bir yenisini ekleyeceğine inancım tam olup bankomdur.

(!) COOL IMAGE: Marshmallow, Yorkville Queen, Sonic Boom, Brave Knight gibi kumda başarılı safkanlarla anadan kardeş olan Cool İmage yakaladığı formu avantaja çevirmek arzusuyla üst üstüne yarışlar yapmaya başladı. Geçen hafta kazandığı yarışta pek de zorlanmayan safkanın bugün de kazanması beni şaşırtmayacak. Çünkü grup oldukça dengesiz. Cool İmage için çok kolay bir yarış da olabilir, hiç beklenmedik bir at patlama da yapabilir. Ben yıkılacağını düşünüp bu ayakta sürpriz arayacağım. Ancak yine de notumu düşmek istedim.

Çatı kupon olarak değerlendirebileceğiniz 8.4 TL'lik küçük şablonuma kendi tuttuğunuz safkanları ekleyebilir ya da geniş kuponda önerdiğim atlarla bütçenize uygun şablonlar oluşturabilirsiniz. Herkese bol şans diliyorum.


Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

1.6.10.8.4.2
2.4 // 7.11.13.10.1
10.7.5.2.6
3 YEŞİL YOL BANKO
8.3
5 COOL IMAGE // 6.8.13.10

8.4 TL // 147 TL


Yorum Gönderme

0 Yorumlar