Değerli dostlar YİĞİT CAN Tahminlerini YARIŞAN AT Ücretsiz At Yarışı Tahminleri sitesinde paylaşmaktadır. Aynı zamanda SİNAN SERTAÇ ve KARA KAMÇI da tahminlerini yeni siteleri Yarışan At'da paylaşmaktadırlar. 

Yiğit Can'ın tahminlerini görmek için aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda www.yarisanat.com sitesine yönlendirileceksiniz. Dilerseniz siz de tarayıcınıza alan adını yazarak girebilirsiniz. Ya da Google'a YARIŞAN AT yazarak aratabilirsiniz.Craig Donnelly'sden ABD'de 4 Misli Altılı 


Craig Donnelly's ABD Philadelphia Park At Yarışı Tahminleri (Türkçe Yorumlu)


1. KOŞU: Daha önce bu mesafede kazanan süratli safkan 7 Midnight Princess bir kez daha beyaz bayrak ayna yapabilir. 9 Miss Kalem, 8 Checky Gal, 2 Duchess Bird rakipleridir.

2. KOŞU: İdeal bir grup denk getiren 1 Awesome Singer favorim. Woodbine de trafik sorunu yaşayan 7 Kinghorn ve burada şanslı olabileceklerine inandığım  6 Kiss me Kenzy, 2 R Shade Of Gray rakip olarak düşünülebilir.

3. KOŞU: 6 Blue Grass Chat koşu içerisinde iyi yer tutması halinde birinciliğe uzanabilir. Son startında favorinin dibinde bitiren 8 Percussion, bugüne kadar start aldığı koşular içerisinde en düşük ikramiyeli olana çıkacak olan 4 Wireless Future ve Laurel Park'ta start aldığı son koşusunda virajı en geride dönüp kazanma başarısı gösteren 5 Allowed burada şanslı olmasını beklediğim safkanlardır.

4. KOŞU:  1 Lure Of The South buradaki son yarışında koşuyu gerilerde kabullendi ve atakları üçüncülük getirdi. Son koşusunda kazanan atın sadece 1 boy gerisinde kalan ve arla grubu sekiz boy ayıran 3 Harpoon, Delaware'de başarılı yarışlar yapan 7 Tuckers Point ile mesafeyi iyi koşup daha önce kazanan 6 Wellington Wizard değerlendirilebilecek diğer safkanlardır.

5. KOŞU: Son koşusunda benzer grubu aynı mesafede 6 boy farkla geçen 8 Hold Me Down bir kez daha kazanabilir. Bir önceki yarışında 11 boy fark yaparak kazanan son yarışında ise Hold Me Down'a geçilen 2 Trulamo, katıldığı dört koşunun ikisini kazanan süratli safkan 1 Lendar öncelikli olarak yazılabilir. Koşunun sürprizini ise 3 Garden Games'ten bekliyorum.

6. KOŞU: Çok ağır favori olarak katıldığı koşuda ıslak pistte burun farkıyla kazanan ve formunu koruyan 6 Fillet Of Sole favorim. Son koşusunda favoriyle başa baş bir mücadeleye girişip ikincilikte kalan  7 Oneballnostrikes ve aynı koşudan üçüncülükle ayrılan 2 Printer rakipleridir.

7. KOŞU: Son yarışında favorinin hemen arkasında bitiren 3 İn The Beat mesafenin 100 m daha uzamasıyla şansını artırmış durumda. Kariyerinin onaltıncı birinciliği için piste çıkacak olan 9 Crafty Concorde favorinin en ciddi rakibidir. Bu yıl koştuğu 14 yarışın hiçbirinde kazanamasa da Ekim ayında bu mesafede ikinci olduğu koşu dikkate alınırsa 5 Baby Cat sürpriz yapabilir. Koşunun bombası 7 Coolusive'den gelebilir.