1. AYAK

ŞAHİN TEPESİ, son koşusunda İstanbul'da ikinci olduğunda, ben tamamım, dedi. Kaba kumda hiç birinciliği yok ama Kocaeli'de kısa vade yarışta bu mesafede yaptığı ikincilik bu gruba yeter. ÇİVİCİ, Ankara'dan geldi. Daha önce de gelmiş, iki yarış kazanıp gitmişti. İZTAN, son koşusunda Süvari Angel, Yazağası gibi elle tutulur atları geçti. ÇETİNSU'nun Beratbey, Babaarif ikinciliğinden sonra Mehmet Kaya kardeşimin üzerine atlaması tesadüf olamaz.


2. AYAK


Luna Lovegood'un hem anneden hem de babadan kardeşi ES ROBERO, İzmir'deki ikinciliğinde çıkarttığı dereceyle JUNIOR ÇINAR, İstanbul'da sentetikte kötü koşsa da kaba kumu daha farklı koşabilecek bir at olan AÇIK ARA, grubun abisi, tecrübeli at OLIVYA yazarak burayı kapatır, geçerim.

3. AYAK

AHMETBEYLİ, mercek altında. Sait Akson'dan 9 gün sonra burada koşması hataydı. Beklenebilirdi. Bu defa iki hafta dinlendirilmiş. Çok etkili olacaktır. Üst üste kazandığı yarışlarla ERBABAM, Hard Gold gibi bir atın kardeşi olan GIANGUIR ve geçen seneki yarışlarını özleten DISTANT HAWK'la ben burayı da kapatırım.


4. AYAK

BESTEKAR, son yarışında Kardeşcan'a 16 boy takmış bir at. Tutup da şu geçer, bu alır, şu olur, bu olur demek ayıptır. At atı geçer, ona sözüm yok. Ama bugün değil. Uzunda daha iyi koşacağı ispatlamış olsa da kısadaki beş birinciliğiyle de mesajı veriyor. Bu at her mesafede başarıyla koşuyor. 

5. AYAK


İzmir'in gediklisi PERFECT RUNNER, İstanbul'dan sonra Kocaeli'ye geldi. Buradaki ilk yarışına çıkıyor. Yarış istediği kadar hızlı gitmeyecek olsa da grup müsait. Gruptaki diğer ağababa olan SAVAŞ ATI, ön tarafta istediği gibi at oynatabilir. İkisi küçük kuponlara yeter. Bursa'daki ikinciliğinden sonra arka arkaya kazanan KIZIL DEV, formunu bulan KING MAGE ve günün sürprizlerinden biri olan BABAROS'la buradan da çıkalım.  

6. AYAK


Ankara'da iyice toparlanıp Kocaeli'ye dönen OBRADA, bu gruba ağırlığını hissettirebilir. Grubun ayağına çabuk atlarından İNDİAN DADY, enteresan yarışlar yapmaya devam eden BOSS TO POISON, bir yarış sonra bir kere daha Mustafa Çiçek kardeşimle buluşan ve yarış da sanki onun istediği gibi gidecek olan OVA KARTALI'nı da yazıp son ayakta defteri kapatalım.
Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

2.5.9.8 // 6.4
2.3.1.8
2.1.4.7
1 BESTEKAR BANKO
2.3 // 1.6.7
2.9.1.3

35.84 TL // 134.4 TL