TEYYARE-YUMRUK Kalite bakımından ön plana çıkan iki isimden Teyyare ALDERAMİN ve RUS DAMAT gibi kaliteli safkanlar ile kardeş. Yumruk ise EGEBEYİ ve MANİDAR gibi seri isimlerle ile kardeş. Bu iki safkanı gruptan farklı gördüğüm için şablonuma yazıp geçeceğim.

HACIVAT Gördüğü yarışlar sonrası eski formunu yavaş yavaş yakalayıp beş gün önce bir koşu gören safkan formda ve sert rakiplerine rağmen ekürisinin de yardımıyla günün sürprizini gerçekleştirebilir. 

LARRY BIRD Uzuna yatkın olduğunu son koşusunda belli eden safkan kolay birincilik elde etti. Burada biraz daha sertleşen rakipleri olmasına rağmen Erhan Yavuz'un Baba Dino'dan inip bu isimi tercih etmesi ve idmanların da özel olarak ilgilenmesinden dolayı günün bankosu olarak öneriyorum. 

YILMAZHAN günün en zor koşusu gibi görünse de ilk şanslı isimi bu safkana veriyorum. Son yarışında virajla birlikte hızlanan koşuda kendisine tabelanın son sırasında yer bulmuştu. Bugün daha rolanti gidecek yarışta rakipleri ile arayı fazla açmazsa koşudan birinci olarak ayrılabilir.

JUAGO Kocaeli pistinde çıktığı ilk uzun mesafeli koşuyu kolayca kazandıktan sonra kısa bir süre dinlendirilip Bursa pistine gelen safkan temposu çokta yüksek olmayacak yarışta uygun kilo ve rakipleri arasında en şanslı isimdir. Öncelikli rakibi BAD GIRL'dür..

Bugünkü İngiltere bankomuz Count Octave daha önce Grup yarışlara katıldı ve son olarak G1 koşuda yakın ara bir altıncılık yaptı. Otoritelerin de çok güvendiği Count Octave benim de bugünkü bankom olacak. Son ayağa kadar kuponumuzu getirebilirsek ikramiye alacağımıza inanıyorum. Herkese bol şans.