NİYAZİ POLATYAR KOŞUSU: Uzun mesafede kapışacak dokuz üç yaşlı İngiliz atının buluşmasında benim favorim, Bursa'daki son koşusunda Ahmet Çelik'le kazanırken hiç zorlanmayan Petrocelli olacak. Mandarin'le tam kardeş olan safkan gerçek gücünü yavaş yavaş göstermeye başladı. Orta sınıf rakipleri arasında da sevdiği pistte ve mesafede ön planda değerlendirilmelidir. Geçen sene Adana ve İstanbul'da yaptığı başarılı yarışlarla adından söz ettiren, bu sene gördüğü yarışlarda formunu sürekli ileriye taşıyıp son olarak Adana'da kazanan Secret Blood da koşuda şanslı gördüğüm başlıca atlar arasındadır. Son olarak ise güçlü orjinini bir türlü yarışlarına yansıtmayı başaramasa da uzayan her mesafede daha iyi koşacağını düşündüğüm Prokopi, kuponlarda yer bulmalıdır.


TİVOLİ: Şimdiye kadar katıldığı yarışlarda aldığı iki birincilikle %25 kazanma oranına sahip olan safkan, yalnızca bir defa tabelaya giremedi. Bu koşu için hem sentetikte hem de iç pistte yaptığı çalışmalarında koşmadığı beş aylık süre zarfında ortaya çıkabilecek bütün sorunlarla baş ettiğini gösteren safkan yapmış olduğu kısa ve uzun çalışmalarında 1000'i 1.00, 1200'ü 1.13 rahat gibi etkili dereceler elde etmiş. Ekürisi de bu grupla baş edebilecek potansiyelde olan Tivoli, iyi işlerini yarışına yansıtması durumunda jokeyi Halis Karataş'la kazanarak pistlere kazanarak dönebilir.

BABALAR GÜNÜ KOŞUSU:  Grup 1 tadında bir Grup 2 yarış izleyeceğiz. Son katıldığı yarışı Halis Karataş'la çok kolay kazanan Baba İsmail, daha önce bu mesafede de yarış kazanmış olmasıyla bir kez daha favori olarak yazılabilir. Grubun süratli atı Artuklu, önde istediği gibi tempo belirleyebileceği bu yarışta kuponların önde gelen atlarından biridir. Çalışmalarında düzeldiğini belli eden kalite safkan Taykut, son koşusunda uzun mesafenin etkilediği Karamustafa ve koşunun en tecrübeli atı Aşemez'i de yazarak rahat bir koşu izleme tarafındayım.Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

5.1.2.4.3 // 6.8.7
4.6.5
5 TİVOLİ BANKO
8.1.7.6.2
1.4.8.3 // 2.5
3.6.7

63 TL // 151.2 TL