POWER SMELL


İlk yarışında affedilmez bir hata yaptı. LEROS gibi bir tazının kuyruğunda 600 metre koştu. Viraj dönüldüğünde de darmaduman oldu. Bugün aynı hataları tekrarlamaz, Özcan da kontrollü binerse bu iş olur. Gerçi Özcan son zamanlarda silindi gitti. Artık esi formunu yakalaması lazım. Üst üste kazanacağı yarışlarla Gazi'den önce moral bulabilir. Gazi'de bineceği POWER MAN güçlü bir at. Hakkını verebilirse ilk dörtteki yerini alabilir. Bu yarışa dönecek olursak Power Smell yarışı önlerde kabul edecek bir at. Son düzlükte de rakiplerini ayırması olağan. 


EREN EFENDİ-PANCMAHAL


Dengesiz bir grup. Aslına bakarsanız buradan her sonuç çıkabilir ama tek şartla. O da formda atlar Eren Efendi ve Pancmahal'in kötü koşması, kilodan etkilenmesi. Özellikle Eren Efendi uzuna çıktı ki kısada yaptığı iyi yarışlardan sonra uzunda çok farklı koşması lazım. Pancmahal ise üzerine Kocakaya'yı almış. İki yarış gördü. Son üçüncülüğünde Anka ve Sun Of Day'in dibinde bitirdi. Bu grup ona göre hafif kalıyor. Geçen sene bu mesafelerde bu grubun çoğunu da geçtiğini unutmayalım.

EXPECTANCY//PEEKABO


Gerçek kalite kokan iki at. Buralarının atları değiller ama daha tam pişmediklerini düşünüyorum. Gelecek sezona sağlıklı girecek olurlarsa bu tarz grupları ezer geçerler, bir üst grubu tokatlar, daha üstünü zorlarlar. İkisinin de hazırlıklarını beğendim. Mesafe deseniz tam istedikleri gibi. Eğer büyük bir yarış içi sıkıntı olmazsa ikisi arasında geçer. Biz yine de geniş kuponda sürprizimizi arayalım.

YILMAZ HOCA


Son yarışları bana sınıf atladığını gösteriyor. Mesafeyi seviyor, pisti seviyor. Geçtiği atlar üçüncü koşuda yarışıyor. Ön tarafa yakın takip edip geçen yarışındaki gibi bu işi sonlarda bitireceğinden şüphem yok. Aprantisi hatalı binmesin yeter. Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 POWER SMELL BANKO
4.2.3 // 8.1
3.2.4.5.1
1.2.3
5.3.2.1.9.4.6
1.2 // 3.4

44.1 TL // 147 TL

2. ALTILI

5.3.2.1.9.4.6
1.2 // 3.4
1.5 // 7.3
3.7.6
1.8.4.2.3.7
1 YILMAZ HOCA BANKO

35.28 TL // 141.12 TL