KALAGAY//BABA KIVIRCIK: Kalagay şimdiye dek iki defa koştu ve de her iki yarışı çimdeydi. Ancak Özgenağa ile anadan kardeş olan safkanın kum pistte daha iyi koşmasını beklemek mantıklı bir çıkarım olacaktır. Özellikle uzayan mesafelerde ve kum pistte daha iyi koşacağına inanıyorum. Kaizbert olduğundan kısada da etkili olacaktır. Baba Kıvırcık ise Ankara'daki ilk koşusunda 1100 metreyi 1.16 içinde koşarak önemli bir sürpriz yapmıştı. Bu koşu için yapmış olduğu hazırlıkları da tatminkar olan safkanın 1000 metrelik çalışmasındaki 1.11 rahat derecesi bugün için yeterli görünüyor. 


ROYAL AVŞAR: Geçtiğimiz sene Müslüm Çelik'le Grup 1 kazanan safkan, önde istediği tempoları bulduğunda çok başarılı yarışlar yapabiliyor. Bugün King Serkan ve de Alaçatı Ağası ikilisinin varlığı tempoyu az da olsa yüksek tutması gerektiğine işaret ediyor. Fakat tempoyu iyi ayarlaması halinde daha önce geçtiği rakiplerini bir kez daha geçmemesi için bir sebep de yok. 


PRENSES HİRA: Şimdiye kadar beş defa piste çıkıp bunlardan dördünde çimde ter döken ve de henüz tabeladan düşmeyen Prenses Hira, grubun en tecrübeli atlarından biri olarak çıkacağı bu mücadeleden birincilikle ayrılmaya çok yakın. Katıldığı üç yarışın şartlı mücadeleler olduğunu, Müslüm Çelik idaresinde koştuğu tek yarıştan ikincilikle ayrıldığını da unutmamak gerekiyor. Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

3.5.12.11.8.1.7.2
3.7.13.4.5.1
3.1.7
7 ROYAL AVŞAR // 1.3
11 PRENSES HİRA BANKO
9.1.2.6.14

50.4 TL // 151.2 TL