En Son!

6/recent/ticker-posts

13 Eylül Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri

Uzun yıllardır sitemiz bünyesinde tahmin ve görüşlerini takipçilerine ulaştıran Kara Kamçı, Sezer, Yiğit Can ve Sinan Sertaç'ın tahminleri artık www.yarisanat.com'da yayınlanmaktadır. Dilerseniz yukarıda belirtilen adresi tarayıcınıza yazıp/kopyalayıp siteye geçiş yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak da sitemiz yazarları Serkan Yaşar, Hasan Kurtuluş, Nalkapon ve Foto Finiş'in tahminlerini görebilirsiniz. Şansınız bol olsun.AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Dün yine üstün altılı bilgimle Ankara'da müthiş işler yaptım. İlk ayakta atım burunla kaybetti yoksa yeğenlerime cep harçlığı vermiştim. Adana'ya yaptığım ufak kuponumu sayfamda paylaştım düşmanlarımın psikolojisi bozuldu. İstesem büyük yapar bulurdum ama ben kafama göreyim hedefim tevziye bu paralar beni tatmin etmiyor.

Mahalledeki kara kedilere çözümü buldum. Kahvedeki yeğenlerimden biri belediyeyi aradı hepsini toplatıyorum. Onlar geldi geleli yüzüm gülmedi, okeyde ara taşım gelmiyor. Eski mükemmelliğimi mumla arıyorum.

Yeğenim ben 2 liralık ufak oyunumu yapar keyfime bakarım sen de paranı çok harcama Kocaeli için hazırlayacağım harika kuponumu oyna. Sonra sayfama dayı don gömlek kaldım eve gidemiyorum deme böyle durumlarda yufka yüreğim hiç sızlamaz haberin ola.


Yorum Gönderme

5 Yorumlar

 1. Abi sitenin içine ettiniz yaa

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet site işe yaramaz malesef. Bu kadar karmaşa olurmu bir sitede

   Sil
 2. Oraya girin buraya girin reklamdan yazılarınız gözükmüyor

  YanıtlayınSil
 3. reklam reklam reklam bu ne ya ora tıkla bura tıkla tek sayfada aç reklamını yazını ne delibaş koyun gibi gezdiriyorsunuz adamı

  YanıtlayınSil
 4. bu nasi bisite bi daha tiklamayin dostlar

  YanıtlayınSil