Uzun yıllardır sitemiz bünyesinde tahmin ve görüşlerini takipçilerine ulaştıran Kara Kamçı, Sezer, Yiğit Can ve Sinan Sertaç'ın tahminleri artık www.yarisanat.com'da yayınlanmaktadır. Dilerseniz yukarıda belirtilen adresi tarayıcınıza yazıp/kopyalayıp siteye geçiş yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak da sitemiz yazarları Serkan Yaşar, Hasan Kurtuluş, Nalkapon ve Foto Finiş'in tahminlerini görebilirsiniz. Şansınız bol olsun.AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Dün yine üstün altılı bilgimle Ankara'da müthiş işler yaptım. İlk ayakta atım burunla kaybetti yoksa yeğenlerime cep harçlığı vermiştim. Adana'ya yaptığım ufak kuponumu sayfamda paylaştım düşmanlarımın psikolojisi bozuldu. İstesem büyük yapar bulurdum ama ben kafama göreyim hedefim tevziye bu paralar beni tatmin etmiyor.

Mahalledeki kara kedilere çözümü buldum. Kahvedeki yeğenlerimden biri belediyeyi aradı hepsini toplatıyorum. Onlar geldi geleli yüzüm gülmedi, okeyde ara taşım gelmiyor. Eski mükemmelliğimi mumla arıyorum.

Yeğenim ben 2 liralık ufak oyunumu yapar keyfime bakarım sen de paranı çok harcama Kocaeli için hazırlayacağım harika kuponumu oyna. Sonra sayfama dayı don gömlek kaldım eve gidemiyorum deme böyle durumlarda yufka yüreğim hiç sızlamaz haberin ola.