07 Ağustos SANDOWN At Yarışı Tahminleri


AGA OSMAN Ankara kumunda yarışlar kazanmasına rağmen çim pistte daha etkili olabilecek orjine sahip olan safkan, uzun mesafeli yarış alışkanlığı olan bir isim.Adana pistinde 25//1.03 ve 24 Rahat galopları dikkat çekici olan isim ilk şanslı isim olarak kuponlarda yer almalıdır.

BITCOIN Son yarışında şampiyon isim GOOD CURRY'nin temposuna ayak uyduramayıp üçüncülükte kalan safkan, önceki iki koşusunu da kazanmasına rağmen birinden protesto ile ikincilikte kaldı.Dikkat edersek iki koşuda da ekürisi EZOP KAHRAMANI tempoyu belirlemiş ve düzlükte güçlü gelerek kazanmıştı. Bugünde aynı senaryonun olacağını düşünüyorum. Ekürisi önde tempoyu belirleyecek ve yarışı hızlandırarak Bıtcoın'in çizgiyi önde geçmesini sağlayacaktır. Günün bankosu olarak öneriyorum.

ANKA Önde Talia Hanım, Gümbürgümbür ve Tatavanbeyi'nin hızlandıracağı yarışta bugünkü koşu mesafesinde iki yarış kazanıp yarış hayatına başladığı ve uyum içerisinde olduğu pistte koşudan birincilik ile ayrılabilir.

YELLOW FIN Kalite bakımından rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm tayın Annesi WISH A MOON Hamasaat temsilcisi, Babası Sadler Welss kızı olup, çimde harika işler yapan kalbur üstü bir kısraktır. Baba CARDİNAL POWER ise Galileo oğlu olup 4'te üç Galileo çaprazlaması (İndebreeding) eşleşme yapılmıştır. Bu tarz İndebreeng eşleşmelerden ya vasat yada Şampiyon isimler çıkar. İdmanlarına bakılınca 25//çok rahat yapan safkan Eküriler ile bu ayağa yeterli olacak iki isimden ilkidir. 

DÖVER Son İstanbul pistinde katıldığı sentetik kum yarışında Box gerisinden kaçıp 200 metre fazla koşmasına rağmen çok rahat birinci olarak ayrılan safkan ilk atım olacak. Kocaeli pistinde kazandığı yarışlarında kaliteli isimleri geride bırakan seri isim ROMEO ikinci şans verdiğim isimdir. Geçtiğimiz yıl yıprandığı Grup koşuları sonrası bir süre geriye alınıp iki yarış gören SORGUNASLANI ağır kilosuna rağmen yarışta şanslı bir başka isimdir.Geçtiğimiz yıl bu pistte GRUP-2 CAHİDE koşusundan dördüncü olarak ayrılan, Adana'da formunu aynı şekilde koruyup hazırlıkları tatminkar isim TAÇSER sürprizi gerçekleştirebilir.

Günün beşinci ayağında eküri safkanlar (8) numara olarak yazılmıştı. (6) Numara olarak değiştirildi. 


Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.