QUEEN OF DARKNESS

Redemancy var, Magic Rock var. Bunlardan biri çıktığı gibi bitirebilir de ama eğer ki önde birbirlerini yerlerse iki ata gün doğar. Bunlar arasından işi bitirebilecek güçte olanı ise QUEEN OF DARKNESS. Eğer ikisi liderliği ben alacağım diye birbirine girerse sonlarda cezayı keser.

ERTEMİZ


Gökyüzü yeteri kadar uçtu, yükseldi. Buna bir dur demek lazım. Kim başarır? Elbette yarış gören Ertemiz. Koşunun temposu tam istediği gibi olacak. Önde Gökyüzü alıp giderken Şahinsemih ona yapışacak. Ertemiz de arkalarına yatacak. Eğer düşündüğüm gibi olursa Kocakaya kardeşimden bir nokta yarışı daha gelebilir.

ZAFER ATEŞİ


Bugün ateşlerin günü. İlk ateşi Zafer Ateşi'nin yakmasını bekliyorum. Sıkılmadan, yorulmadan kazandığı koşudan sonra yeteri kadar bekledi. Asitleri attı. Şimdi artık kazanmakta. Tolga Yıldız kardeşimin Bursa yerine İstanbul'da olmasının başlıca sebebi olabilir. Bu grubun daha iyisini geçmişliği de var. Alternatif tek yazılabilecek durumda.

FIRAT ATEŞİ


Son koşusunda çok yanıldım. O gün mesafeyi yemedi. Ya da mesafeyi ondan daha iyi koşan rakipleri vardı ki bunlardan biri de buradaki Ardaşah. Ama Karataş bugün rövanşı alır. Çünkü mesafe 1600'e uzadı. Yarışın da istediği tempolarda gideceğini düşünüyorum. Bankomu yazar, keyfime bakarım. 

MİRAHOR


Ben uzuncuyum, arkadaş. İşte bu atın daha ikinci yarışında bas bas bağırıp söylediği söz. Son iki koşusunda da ilk yarışım sizi yanılttı. Ben çimde daha iyi koşuyorum, dedi. Çoğunu geçtiği grupta bir kez daha Hışman kardeşimle koşacak olmasının verdiği güven tarifsiz. Alternatif tek.

HÜR UÇAN-OLGUN ALP


Süper orjinli Hür Uçan, hürce koşabileceği pisti buldu. Bir de üstüne Karataş atlamış ki galoplarını da sahaya koyarsa rahat kazanabilir. Ama taylarda çok da güven olmuyor. Bazen bu atlar bir iki yarış sonra açılıyor. Olgun Alp da bir başka orjin güzelimiz. Annesinin Baba Mevlüt'ün kardeşi olduğunu söylemek ilk vazifem. Onun da çalışmaları iyi. Her iki tayımız da yarış tecrübesi kazandı. Bugün bende en önde tuttuğum iki at durumundalar.Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.1.3.4
5.2.1
5 ZAFER ATEŞİ // 3.1
8.4.9.11 // 2.3.6
7.1.5.4.3.10.11.12
4 FIRAT ATEŞİ BANKO

26.88 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

8.4.9.11 // 2.3.6
7.1.5.4.3.10.11.12
4 FIRAT ATEŞİ BANKO
3.5.2.11.8.10
5 MİRAHOR // 3
5.8 // 10

45.36 TL // 141.12 TL