ROYAL CHICK-SİN-JABEL


Royal Chick, çok iyi bir orjini var. Adana'daki son kısa vade yarışında biraz erken sprinte kalkabilse ya da öndeki safkanın temposu düşse kazanabilirdi. Bugün biraz daha zayıf atların arasına gelmiş. Akın Sözen kardeşimin binmesi de ayrı bir güven aşılıyor. Geçmişe dönün ve size SİN'i günün bombası olarak söyleyip favori verdiğim günü hatırlayın. İzmir'deki o yarışında 27 ganyanla yakın ara yarışı vermişti. O zamandan beri pusudayım. O gün, bugün olabilir. Son kazandığı yarışı beğendiğim JABEL de burada yer verilecek atlardan.


KÜÇÜK HAŞİM-DERVİŞBEY-KINALI SULTAN


Bursa'dan gelen atların Ankara'daki ilk yarışında çakıldığına son birkaç haftadır çok kez tanık olduk. O yüzden Dervişbey bende ikinci planda kaldı. Favorim ise son yarışını zorlanmadan kazandığını gördüğüm Küçük Haşim. Burada da Akın Sözen kardeşimi güvendiğim atın üstünde görmek beni mutlu etti. Elbette eküriler de ihmal edilmemeli. Özellikle son koşusu İstanbul'da yaptığı üçüncülükle Kınalı Sultan da yazılmalı. Daha hiç yarış kazanamamış olsa da Güneşin Gülü'nden yarışın sürprizi gelebilir.

KOCAALP


Üçüncü kez piste çıkıyor. Son iki kum yarışında yaptığı 1100'ü 1.08 derecesini standarda bağladı. Yarış hazırlıkları da kulvarı da iyi görünüyor. Bir aksilik yaşamazsa derece olarak iyi durumda olduğu rakiplerini geçecektir. Yeni koşan atlardan gözüme ilişenler var. Keyfe Değer'in Torok'tan olma tayı Silent Wave ve kısada birçok defa kazanan Diyapir'in Kaneko'dan olma tayı Baba Akyıldırım. Bir de kuma çıkan Unique Spirit var ama ben bu üçünü de bir yarış izlememiz gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden Kocaalp banko.Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

1.2.5.10.9.7.3.4
1.7.5.4 // 9.10
6.9.1
2.1.8 // 9
3.6.4
5 KOCAALP BANKO

60.48 TL // 120.96 TL