BABA CAHİT

İki koşu önce İstanbul'da Serbülent'le Cibohan'ın arkasına girdikten sonra Kocaeli'de koştuğu yarışta maidenden çıkar diye düşünmüştüm ama olmadı. Beklentimin çok çok altında kalan bir yarış yaptı. Bu defa Hışman kardeşim binmiş. Bence bu grupta Bursa'da açılışı yapabilecek güçte. Maiden olduğundan biraz temkinliyim. Bir de sürpriz arama niyetim var.


ÇAĞLAYAN ŞELALE


Normal bir Arap atı değil. Yarışları da normal değil. Üçte üç yapması gerekirken kayba koşuyor. Yarış severi de mağdur ediyor, boynunu büküyor. Çıksa, kendi gibi koşsa şu grupta rakip olabilecek at yok. Ama ne hikmetse bu atlar düşündüğümüz gibi koşmuyor. Bakıyorsun geride kalmış, öndekine yetişmeye çalışıyor. Yersen, tabii. Biz yemiyoruz da elimizden de bir şey gelmiyor. Koltuğa yapışıp yarışı bir daha izliyoruz. Nasıl kaybettiğini anlamak için Einstein okuyoruz. Lafı fazla uzatmaya gerek yok. Bugün de bu grubu geçmezse ayıp olur. 

Delikanım'la ilgili FOTO FİNİŞ kardeşim çok güzel bir yorum yazıp banko önermiş. Aynı şeyleri yinelemek istemedim. Dilerseniz onun harika kurgusuna da bir göz atın.Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.5.10.2.9.13
4.1
2 ÇAĞLAYAN ŞELALE BANKO
2 DELİKANIM // 1.12.7.8
1.3.2.16.6.15
8.6.4.9.2.1

30.24 TL // 151.2 TL