MY MOONSHINE/FORTE SARP: My Moonshine, en sert rakibi yarıştan çıktıktan sonra yarışın favorisi konumuna yükseldi. İyi orjinli safkan, mesafeyi de çıkarabileceğini daha önce göstermişti. Forte Strap ise zaman zaman açık yarışlarda gördüğümüz bir safkan. Bugün Mustafa Çiçek'in binmesiyle o da yarışta dikkat çeken ikinci at. Sezon başında İzmir'deki iyi yarışlarından birini yapabilirse kazanma şansı fazla.


YEKSIRA: Kazandığı koşuda geçtiği Yeğenim Toprak, İstanbul'da ikincilik elde ederken Yiğitoğlum bir sonraki yarışını kazandı. Bu koşuya da iyi hazırlıklarla girecek olan safkan, İzmir yarışlarında günün en önemli favorisi ve baktığımız zaman bu grupta bunu hak ettiğini görüyoruz. Bugün burada ben de herkes gibi Yeksıra'ya güvenecek ve formda jokeyi ile kazanmasını bekleyeceğim.

KELEMER//KARARLI: Kelemer çok sık koşturulsa da Kayaların bu tip rotalarına alışkınız. Ekürisi Rengül'ün Estigeçti'ye burunla verdiği son yarışı da yabana atılamayacak derecede iyi. Benim dikkatimden kaçmayan sadece bir at var. O da Kararlı. Geçtiğimiz senelerde bu mesafede iyi yarışları olan safkanın bugün mutlaka tabelaya girmesi lazım. Fakat ben kazanabileceğine de inanıyorum. Çünkü buna benzer grupları geçmişliği var. 

KOÇULAŞ//THE BLACK STALLION: Son katıldığı Hanikap 17 yarışta yaptığı ikincilikle birlikte, bugün bu koşudaki en iyi aprantinin bindiği Koçulaş, şüphe yok ki bu yarışın tartışmasız favorisi. Fakat İstanbul'da katıldığı son iki yarışı da parlak olmakla beraber, son günlerde yarış kazanmaya başlayan apranti Alican İnci'nin de bindiği The Black Stallion ikilisinin bu yarışta yeterli olabileceğini düşünüyorum. Geniş kuponlara ilaveler yapılabilir. 

FEARLESS FLAME: Son koşusunda Mystical Victory kazanırken en dışarıdan çok kolay yürümüş, ikinciliğe girer girmez arka grubu ayırarak öndeki rakibini kovalamaya başlamış ancak farkı kapatmaya mesafe yetmemişti. Bu defa Barış Kurdu'nun bindiği safkan, çok gerilerde beklemeden öne erken sarkarsa bu koşudan kolay bir birincilik çıkartacaktır.Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

12.2.7.1.11.13
1.3 // 4.5
1.3.2.4.5.14
1 YEKSIRA BANKO
3.12
5.10.8.2.7 // 15.12

50.4 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

3.12
5.10.8.2.7 // 15.12
2.5 // 8.1
4.2.3.1.8
4.1.3.6.7.10.12.14.16.15
10 FEARLESS FLAME BANKO

42 TL // 156.8 TL