05 Nisan Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri 

GÜRER Katıldığı ilk kum yarışında favori çıkmasına rağmen önde numarayı alıp viraja kadar lider girmesine rağmen kumda yürümeyince jokeyi hiç zorlamamıştı. Orjin olarak çime çok yatkın olan isimin annesi Mıss Çakar'ın Gazi şampiyonu Yavuzstar  ile kardeş olması benim için çimde daha etkili olacak kapasite olduğunun kanıtı için yeterli olacaktır. Üç gün önce 1200 den açılarak yaptığı 1200//1.15, 1000//1.01 ve 400//23.8 galobu ile grubun en iyi derecesini çıkartan safkan en önde şans verdiğim isimdir.. Kum pistte fazla etkili olamayıp bu yarış için ciddi hazırlıklara sahip olan Hakkar temsilcisi BUZNEFES Küçük ve ölçekli şablonlara önereceğim ikinci isimdir..

GÜLŞEKER Son yarışında daha kısa mesafede düzlük üzeride  etkili gelmesine rağmen mesafeyi yetiştiremeyen safkan, yeniden buluştuğu usta jokeyi ile şans verdiğim isimdir.. İzmir kumunda istediği koşuları gerçekleştiremeyip geçtiğimiz yıl burada çim koşuların da KV galibiyetleri bulunan MADAMELLİ bugün farklı performans sergileyebilir. Ara ara koşmasına rağmen uzayan mesafede şansı bir kat daha artacak olan KAPTANEVO sevdiği çim ters bir yarış çıkartabilir. Düzlük sprinti etkili olmasına rağmen istediği performansı ortaya koyamayan Turbo temsilcisi GOBEN güünün sürprizini gerçekleştirebilir.

DJANGO Yine kum yarışı görüp geriye alınan bir isim daha. Tayın son iki çalışmasını bugünkü jokeyi Çetin Ok yaptırırken çime çok yatkın pedigriye sahip. Anne STEP SISTER Grup koşularda boy gösteren Kurtaran temsilcisi. Ayrıca Grup Dişi Tay Deneme koşusu galibi Şeker Remziye ile anneden kardeş bir isim. Bunlara Kum pistte etkili olan Rıght Or Wrong ve adana pistinde bu sene zaman zaman başarılı olan Ağa Osman'ıda ekleyebiliriz. Çok gerilerde tutulmasına rağmen bugün daha etkili olabileceği çim pistte kendisine şans yaratabilir. İstanbul sentetik piste uyum sağlayamayıp Kocaeli'de bir yarış gören, çim pistet daha etkili olmasını beklediğim seri safkan POWER STORM'da kuponlarda bulunması gereken isimdir.