AKYAKA

Son üç yarışını güle oynaya, yürüye yürüye kazandı. Zaten o sınıfın atı değildi. Geçen sene katılıp dördüncü olduğu Grup 2 Akbatur, Grup 1 Hatay, Grup 1 Haralar Koşularında istenildiği gibi koşamamış olsa da yaş aldıktan sonra çok farklı bir at durumuna geldi. Şartlı yarış macerası bitti. Şimdi sırada kısa vadeler var. Sonra da muhtemelen yine Grup yarışlarda göreceğimiz bir at. Galop yaparak kazandığı yarışlarda çıkardığı dereceler de çok harika. Bugün belki son üç yarışını izletemez ama bu grubu da geçecek güce, kapasiteye sahip bir at. Biz ilk şansı verelim.


EXPECTANCY


Wind Blast, Eloin gibi atların kardeşi. Ancak şu var ki son yarışını 1200'de hayret verici bir güzellikte kazandı. Ben o gün de en önde yazmıştım ama o kadar rahat kazanmasını beklemiyordum. Çünkü orjinine göre kısa bir mesafeydi. Şimdi 1600'ü bulması bir yana rakiplerin de çerez olduğunu çekinmeden söylerim. Arka arkaya ikinci birincilik geliyor.

KARAATEŞ

Geçen sene yaptığı yarışlara baktığımızda Grup 3'te ikinci olurken Vitara'yı, Megastar'ı, Demirperde'yi kolayca geçtiğini görebiliyoruz. Bütün birincilikleri de bugün binen Samet Erkuş kardeşimizle. Tam bir kaos grubu. İki at öne çıkıyor. Bunlardan biri Karaateş öbürü de Mardinli. Aralarına bir at girebilecek gibi değil. Ben bu ikisinden en çok Karaateş'e güveniyorum. Hatta çıktığı gibi de bitirmesini bekliyorum. Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

2.1.3.4.7
2.3.4.1.6 // 7.10.5
7.2.1.3.4.8.5
1 EXPECTANCY BANKO
3.1.8.4 // 7.6.2.9
4 KARAATEŞ BANKO

49 TL // 156.8 TL