FİNESSE

Selim kardeşimin kendi atı. Belki hayatı boyunca yaptığı en doğru yatırımdır. Verdiği parayı daha ilk senesinde çıkardı. Ata çok iyi bakıyor. Az ve öz koşturuyor. Her koşusunda takdirimi kazanıyor. Yedi ay sonra Açık 3 koştu, ikinci oldu. O gün üzerine çok gidilmedi. Tatlı tutulmasına rağmen ikinciliği söktü aldı. Sonra Grup 1'e çıktı. Sonlarda Long Runner gibi güçlü bir atla kafa kafaya potoya girerek sonraki yarışında banko olacağını gösterdi. Bugün kendini potoya en önde atar.


TAŞKIR

Geçen sene İstanbul'da yaktı kavurdu. Kısa vadelerde birincilikler, Grup koşularda tabelalar, ikincilikler derken sezonu kapattı. Bu yıla da fena başlamadı. Son koşusundaki üçüncülüğü de ondan önceki birinciliği de parlaktı. Ahmet Çelik kardeşim üst üste ikinci kez üzerine atlamış. Ankara'daki alışmasını da çok beğendim. Bugün kazanabileceği şartların da mevcut olmasıyla bende favori.

BERGOS KIZI

Aytuğ Atalay'ın koşan son altı atının beşi kazandı. Demek ki faydalı bir ilave buldular ve uyguladıkları atlar gücü nispetinde etkili koşarak kazanıyor. Bergos Kızı'nın yarışın favorisi Üçgüzel'le yaptığı çalışmayı da izleyince burada en başa yazmamak için deli olmak gerektiğini düşündüm. Taydır, iyi koşar, kötü koşar, geç çıkar, tecrübesizlikten etkilenir filan. Yoksa banko bile yazardım.

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

1.2.6.7.3.4.9
1.11.10.6.8.2 // 3.7.12
1.3.5.7 // 2.9
2 FINESSE BANKO
8.2
4.12.10

70.56 TL // 158.76 TL