ŞARLO // AZANT: Mehmet Kaya, bugünkü koşuda iki defa üstü üstüne kazandığı Sülünbike'ye binmek yerine kendi atları olan ve de uzunda çok başarılı bir safkan durumundaki Şarlo'yu seçmiş. Azant ise evvelki senelerde grup koşularda ortaya koyduğu performanslarla ve de bu kez Halis Karataş'ın biniyor olmasıyla koşunun şanslı bir diğer atı durumunda. 


BATMAN ASLANI: Kısa, orta ve de uzun mesafede kazandığı koşularla, Grup 1 yarışlardaki ikincilikleriyle koşu içinde öne çıkan birkaç attan biri durumundaki Batmanaslanı, son kazandığı yarışla birlikte yavaş yavaş eski günlerine döneceği izlenimini verdi. Ekürinin atlarını üst seviye yarışlar yerine Grup 3 koşularda koşturmaları da akıllıca bir seçim olarak duruyor. Yakaladığı formuyla bugün bu yarıştan da birincilik çıkartmasını bekliyorum.

PASTORAL SENFONI//KENOBI: Kuzeykafkasyalı'nın arkasından ikinci olurken çok beğendiğim Pastoral Senfoni, Gökhan Kocakaya'nın kendisini bir daha tercih etmiş olmasıyla ilk planda değerlendirilmelidir. Evvelki sene çok güçlü gruplardaki başarılı koşularıyla Kenobi de yarışın ihmal edilmemesi gereken bir başka atıdır. O yarışlardan sonra katılacağı bu Şartlı koşudaki rakiplerini dinçlikle gerisinde bırakabilir.Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

3.5.2.6 // 11.4
13.11.9.10.7.8
2 BATMAN ASLANI BANKO
4.5 // 1
5.3.1.2
3.11.2.18.13

50.4 TL // 151.2 TL