NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Artık bültenler tam istediğim gibi olmaya başladı. Az at koşuyor ama cebimizi şişirebilir. Sana bugün iki bankom var yeğenim moralini bozma sakın. Biri Kadhan öteki de Işık Abi. Şimdi diyeceksin ki Dayı bunlar niye banko. Sen de hep gırgır şamata yapıyorsun, bizimle üstün altılı bilginin sırlarını paylaşmıyorsun. Bana bak yeğenim seni kırmam mümkün değil. Yazacaklarımı iyi oku, aklının bir köşesine not et, sonra da ceketinin iç cebine sıvıştır. Duymadım, görmedim, bilmiyorum dersen bunu kabul etmem mümkün değil.

Şimdi yeğenim Fenerlican'la Kırımbeyi önde bol etli geyik gibi kaçarken sinsi bir aslan gibi arkalarından gelen Kadhan son 200 metreye kadar pusuda bekleyecek. Son 200 metreye geldiklerinde önce Fenerlican teslim bayrağını çekecek, sonra Kırımbeyi ona kafa tutacak ama 50 metre sonra onu da lokma lokma yiyecek. Böylece müthiş bankomun resitalini bütün Türkiye görecek. Ne diyorsam o yeğenim sen aç izle, sonra da çevrendekilere yazdığım senaryonun nasıl gerçek olduğunu anlat. 

Son ayağa bakıyorum da her an her şey olabilir. Ama sen korkma; Dayın ölmedi. Yaptığım araştırmalar beni Ahmet yeğenimin bindiği ata götürdü. Işık Abi bankomda hem Kaizbert yarım kanı var hem de galoplarında uçmuş uçmuş. Üstünde de aslan Ahmet yeğenim var. Eğer onu banko yazmazsam kendimi affetmemem söz konusu olabilir. Onun anasını da iyi bilirim, tazı gibi sprint atardı. Sen o zamanları bilmezsin yeğenim. Üstün altılı bilgimin kaynağı senin kağıttan ismini okuduğun atları benim canlı canlı görmüş olmam. Benim seviyeme gelmek için çok ekmek yemen lazım. Ne diyorsam o. 

Görüyorsun yeğenim eğer istersem sana çok derin bilgiler verebilirim. Bana sallamacı diyenleri önümde diz çöktürmem an meselesi. Düşmanlarımın gücüme boyun eğdikten sonra er ya da geç önümde diz çöküp ayaklarıma kapandığı söylentileri doğrudur. Şansın bol ola yeğenim, gözlerinden öperim.

REKLAM


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

5.4.2.3.1
3.1.9.6.7.12.4.5.2.11
2.1.3.5.7.6
3 KADHAN BANKO    İkramiye;455 TL
1.3.7.2.5.6
4 IŞIK ABİ BANKO 

126 TL