02 Nisan Selim Pusat Bursa At Yarışı Tahminleri 

Ninoşunoğlu ile Büyükdüşün arasında geçecek yarışta aklıma ilk olarak  daha önce Ninoşunoğlu'nun Büyükdüşün'ü geçtiği Kocaeli yarışı geldi o gün yine Kadir Tokaçoglu atın üzerinde idi Büyükdüşün ise yine bu seviyede bir apranti ile start alıyordu. Kısa ve orta mesafeli yarışlarda çok iyi performanslar sergileyen isim bundan daha iyi bir grup bulamazdi diğer isimlerinin şartlari dolu olması da aynı kilolarda start almasını sağlıyor. Şartlar jokey ve mesafe odağında kesinlikle Ninoşunoğlu diyor. Son yarışlarda form olarak geriye düşen isim bu yarışta kolay bir birincilik elde edeceğini düşünüyor günün bankosu olarak öneriyorum.02 Nisan Ganyancı Bursa At Yarışı Tahminleri 

NEŞETİM Son iki yarışında nihayet beklenen yarışları sergileyen safkan, ikincilikler elde ederken iyi göründü. Bugün önde Kayrabey ve Dedemanbeyi yarışı hızlandıracaklar. Viraja kadar sabırla bekleyecek isim düzlükte kolayca gelip liderliği alacağını ve sert jokeyi Ketme ile geriden gelecek olan rakiplerine direnerek koşuyu kazanacağını düşünüyorum. Bankom.

MANİDAR-BOĞAZLI Burada kazandığı iki yarış sonrası İzmir'de sert rakipler ile baş edemeyen MANİDAR yeniden uygun rakipleri arasında numarayı alıp beyaz bayrak ayna yapabilir. Son yarışını uzun mesafeli koşuda kazanan, yarış içinde zor olmasına rağmen mesafe avantajı ve usta jokeyi ile BOĞAZLI Manidarîn en sert rakibidir. 

BÜYÜKDÜŞÜN Kazandığı yarış sonrası hem sert rakipler ile mücadeleedip hemde formunda düşüş yaşayan safkan, hemen hemen tüm yarışlarında önde tempo verip kaybeden isim oldu. Bugün daha uygunlaşan rakipleri yanında viraja kadar lider dönüp rakiplerinin tüm ataklarına direnerek uyumlu aprantisiyle koşuyu kazanabilir. Alternatif tekim.