PİRŞAKIR-JAALIYAH AURELIA


PİRŞAKIR bu mesafeleri rahatlıkla koşabilecek bir orjine sahip. Üç ay sonra katıldığı yarışın son virajı dönülürken liderliği alıp sonlara birkaç boy avantajla gelmesine rağmen geçilmişti. Bu defa İlker kardeşim daha idareli kullanırsa kazanma şansı fazla. Jaaliyah Aurelia ise geçen sene Erkek Tay Deneme'yi kazanan, bugün de Ankara'da koşan Yamanlarbeyi'nin kardeşi. O da kısada katıldığı yarışta beşinci olurken biraz daha uzunda daha iyi koşacağını gösterdi. Bugün farklı olacaktır. 


MEDZAMOR


Miss Dadaş, King Dadaş gibi uzuncu atların kardeşi. Son iki yarışında kendine geldi. Derece olarak da epey gelişti. İlker kardeşimin bugün bu safkanla çok iyi bir yarış yaparak potoya kadar birinciliğin en iddialı atı olmasını bekliyorum. Yarış öncesinde yaptığı iki çalışma da bu koşu için oldukça yeterli.

ÇAĞLAYAN ŞELALE


Kaizbert'in bu seneki güçlü taylarından. İlk koşusunda yarış içerisinde jokeyine zorluk çıkartmış ama ikinci koşusunda gerekeni yaparak rahat kazanmıştı. Torosdağı'nın kardeşi gibi koşup gücünü bir kere daha göstermesini bekliyorum.

BEST FRIEND

1000'i 58 içinde koştuğu yarışta da, yarış öncesinde yaptığı çalışmasında da "ben bu yarışı da kazanarım" dedi. Sinan kardeşim de tayının üstüne titriyor. Yarış içinde çok büyük bir aksilik yaşamadığı takdirde kazanır. Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

8.5.4.1 // 11.7
3.2 // 1
3.1 // 2
1 BEST FRIEND BANKO
4.2.3.1.5.10.7
5.10.12.1.13.11.2.3

62.72 TL // 141.12 TL