Dün Ankara'da altı koşuda sekiz safkana yorum yazdım ve bunlardan POINT SHOT harici hepsi kazandı. Altı koşuda dört favorim, bir de ikinci atım birinci oldu. Ben yakalayamadım ama yorumlarımı okuyup yakalayan fazla olmuş. Herkese hayırlı olsun.


KARA HİSAR


Son koşusu biraz uzun geldi. Yoksa 1200-1400 arasını çok iyi koşan bir at. Elli yarışta aldığı on birinciliğin dokuzu bu mesafe aralığında. Yarış öncesi fazla üstüne gidilmeden yaptığı 1000 metrelik çalışması da iyi olmuş.  Ferdi Kabadayı kardeşim de adım adım jokey olmaya doğru ilerliyor. Rakipler de oldukça denk. Bunun gibi yarışları affetmemeye gayret gösterecektir.

MADAM ELLİ-MAVİDALGA

Bugün Madam, Mavidalga'yı geçmeye çalışacak. Bakalım başarabilecek mi. Çünkü Mavidalga da gördüğü yarışlardan sonra artık kendine geldi. Ekürisini de yanına alarak buradan birincilik çıkartmayı deneyecek. Madam Elli ise her mesafede iyi koştuğunu, özellikle de dişiler arasındaki başarısını bir kere daha göstermeye çalışacak. Sonları el ele, kol kola, omuz omuza geçmeye aday bir yarış.  

TARİH YAZAN


1800 kumda kazandıktan sonra Tolga'yla uzunda Don Corleone ve Petrocelli gibi atların arkasından üçüncülük yaptı. Ondan önce yine uzunda yaptığı üçüncülük de fena değildi. Bugün gruba baktığımda zorlayabilecek bir iki at görüyorum. Ancak son yarışından sonra da yanına at yazmaya elim varmıyor. Bu yüzden Tolga kardeşime güvenip banko yazacağım.Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.2.5.4.6.8.10.3
4 KARA HİSAR // 7.6
1.5
2 TARİH YAZAN BANKO
4.5.7.2.13.6.1
3.4.12.2.8.11.6

53.76 TL // 161.28 TL