Şu anda moralim çok bozuk. Dün müthiş bankom Obrada son 100 metre kala tekleri yeğenim nasıl üzülmem. Tam viraj dönüldüğünde yem kenteri yapar gibi geliyordu, kahvede alkış kıyamet vardı, tebriklere yetişemiyordum ama o kaybetti. Süksem yarım kaldı, şeklim bozuldu. Bunu kabullenmem mümkün değil. 

Kocaeli bültenine baktım da yeğenim son ayakta bomba bankom Victory Flight koşuyor. Böyle sürprizlerime hazırlıklı ol artık havalar ısındı. Için kıpır kıpır biliyorum. Süper atlarımla sana göbek attırmam mümkün. 

Bazı düşmanlarım kellesini almam an meselesi. Öfkelendiğimde bir gergedan gibi saldırgan olduğum söylentileri doğrudur. Her gün müthiş kurgumun yatmasını pusuda bekleyip sonra da bana karşı saldırıya geçmelerinden çok rahatsızım. Vereceğim bir emirle sayfalarını kapattırmam söz konusu. Hepsi ayağını denk alsın. Her an her şey olabilir. 

Yeğenlerim beni çok üzüyor. Her gün biraz daha çöküyorum. Sayfamın tıklaması çok düşük kalıyormuş. Gücümü kaybettiğim, artık popüler olmadığım dedikoduları kulaktan kulağa yayılıyor. Yakında pılımı pırtımı toplayıp ortadan kaybolabilirim. Sonra beni CIA, MOSSAD, KGB, MIT bir araya gelse bulamaz. Sen de bir kenara çekilip acaba dayım bugün kimi tek attı diye kendini harap edersin. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.