ÖZÇEVİK // İŞİNİBİLİR: Gözyaşı Gecesi'nin tam kardeşi Özçevik, tıpkı kardeşi gibi mesafenin uzadığı her koşuda adını bir şekilde bize duyuracağını son iki yarışında gösterdi. İşinibilir ise henüz iki defa koşmasına rağmen oldukça beğenimi kazanan bir at. Ekürisi de kendisi gibi form tutmuş durumda. Her ikisinin de Kaizbert olması da ayrıca dikkat çekici. Bugün ikiliden iyi bir yarış bekliyorum.

SERKAN YAŞAR BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

SALAZAR//SOLID BROTHERS: Salazar'ın katıldığı son iki koşu da birbirinden iyi. Daha uzunda daha farklı koşan bir at olsa da iki yarış önce 1400 metrede İstanbul'da yaptığı üçüncülüğü, 100 metre daha uzayan bu yarışta tekrar edebilirse potoyu önde geçebilir. Solid Brothers; İstanbul, Adana ve Ankara pistlerinde çok daha iyi rakiplerle mücadelelere girip iyi yerde bitirmiş bir at. Kilo olarak rakiplerinden biraz daha ağır olsa da Ankara'daki iyi hazırlıklarıyla bugün iyi bir yarış yapacaktır.

AYZA: Grubun kalite atı. Altı ay sonra iki yarış gördü. Kısa vadeli yarıştaki üçüncülüğünden sonra zayıf rakiplerinin hemen arkasında dördüncü bitirdikten sonra idman pistinde kendini epey geliştirdi. Bugün üstündeki jokeyi Ayhan Kurşun'la da daha önce kazandığı birçok yarış var. Mesafenin ve rakiplerin uygunluğuyla kazanacaktır.Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

1 Özçevik yerine 9 Calibetay eklenmiştir. 13.11

2. ALTILI

10.12.9.2.1.5.6
2.3.8.5.10
6.9 // 4.2.8
6.10.5.1.8
4.1 // 3
3 AYZA BANKO