GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

Son yayınladığım Adana tahminlerim 2 misli olarak yakaladı ve sermaye niteliğinde olan 982 TL ikramiye verdi. Daha büyük ikramiyeleri beraberce hanemize yazdırmak da nasip olur inşallah. 

BLAZE OF LIGHT: Uzun aradan sonra böyle hafif bir sıkleti bulan safkan benim bu defa birincilik çizgisini geçmeye en yakın gördüğüm isim. Gazi şampiyonu Blaze to Win ile anneden kardeş olan Blaze Of Light bugüne dek beklentinin altında koşsa da ben bu kilo ile bu tarz bir grupta çok şanslı olduğuna inanıyorum.

ANGEL HORSE: Geçtiğimiz yıl Grup 1 Ankara ve Açık 2 Yeşil Bursa koşularında sergilediği performanslarla dikkatleri üzerine çeken Angel Horse yaklaşık 3 aylık bir aranın ardından yeniden pistlere dönüyor. Uzun galoplarla eksiklerini gidermiş bir görüntüsü olan kalite ismi ilk sıradan değerlendirmekte fayda görüyorum.

OĞLUM KAYRA: Son ikinciliğinde Marissa, Bildenhan, Kırdeniz gibi safkanları gerisinde bırakan, geçtiğimiz yıl Yücelir, Gökkurt ve Frigyalı'yı mağlup etmeyi başaran Oğlum Kayra dengi grupta kazanmaya yakın isim olup günün de bankosudur. 

ANILBEY: Bir önceki yarışında benzer grubu aynı jokeyinin idaresinde geride bırakan ve ardından bir üst gruptan dördüncülük çıkaran safkan uygun kilosu ile kendi klasında mücadele edecek olmasıyla favorim. 

Bu akşam İstanbul yarışları için de tahminlerim olacak ve öğle saatlerinde yayınlanacak. Herkese bol şans ve iyi geceler diliyorum.